En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

ŞOK’da ki makarna

Zincir marketlerin hepsinde makarna satılıyor tabiki ama ŞOK marketteki piyale markalı makarna rakiplerinden bir adım olsa da önde diyebiliriz. Ortalama 500 gramı 0.80 – 1.00 TL aralığında satılan makarnalar çeşit çeşit markalara sahip. İsmini bildiğimiz yada bilmediğimiz birçok makarna markası mevcut aslında ama damak tadınıza özen gösteriyor ve fazla para harcamak istemiyorsanız piyale makarnaları tavsiye edebiliriz. Aynı fiyat segmentindeki diğer makarnaları teker teker tattık ve en güzelinin piyale makarna olduğuna karar verdik.

Birkaç yazı öncesinde verdiğimiz BİM’de satılan DOST marka peynirle ŞOK’da satılan piyale makarnayı ise sakın ola birlikte tüketmeyin, zira fena bağımlılık yapıyor. Enfes bir tat.

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Herbalife Shake 8 Ekim 2017

Makarna vazgeçilmeyen yemeklerden birisi olsa da, pişirme ve servisi ile beraber hazırlanış şekline göre kilo almanıza neden olan besinlerden bir tanesi. Siz de makarnayı yiyor fakat, egzersiz spor yapmıyorsanız hata ediyorsunuz. Sağlıklı kilonuza kavuşmak için, aldığınız kalori ve harcadığınız kaloriye dikkat etmelisiniz.

İzole Eldiven 20 Kasım 2017

Makarna bu en nihayetinde. Çok fazla işçilik gerektirmeyen tamamen makineleşmiş bir üretim sistemi var. Hatta bazı firmalar ikinci bir ambalajda daha ucuz ürün sunmakta. Dolayısıyla aynı banttan çıkan ürünlerde tat kaybı olmamakta. Bu sistemi bilenler için şok/bim/a101 çokta farketmiyor 🙂

uğur 3 Aralık 2017

Makarnadan vazgeçmem üniversitesi hayatımdan bu yana 🙂