En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Domates Stoklama Zamanı

Domates stoklamanın tam zamanı. Şuan marketlerde kilosu 1 TL ye satılan domatesleri semt pazarlarından kilosu 0.50 kuruşa bulabilmek mümkün. Kışın ortalama kilosunun 4-5 TL olduğunu düşündüğümüzde 8-10 kilo alarak yemeklik bir şekilde kavanozlara yada güzelce doğrayarak buzdolabı poşetlerine koyup buzluğunuza atabilirsiniz.

Kış aylarında el yakan domatesler hem pahalı hemde sera üretimi olduğundan şuan alacağınız domatesler hem ucuz hemde tarla domatesidir. Her anlamda kar edebileceğiniz bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

İnstagram Takipçi 23 Ağustos 2017

bütün söylediklerinize katılıyorum zaten bir domates telaşı saldı ülkeyi 🙂 herkes salça filan yapıyor bizim semtte

Sinan San 23 Ağustos 2017

stoklaya stoklaya domatesleri curuttuler

Seviyeli sohbet 27 Ağustos 2017

Gerçekten Ayaş’ın domatesi meşhurdur ama sofralarımıza gelmez oldu. Toptan alınıyor ve stoklanıyor taze domates yiyemez olduk.

iznik pottery for sale 29 Ağustos 2017

Bayram yaklaşıyor domates stoklama telaşı azalıyor bayramdan sonrada artacağı kesin 🙂

hgs yükleme 3 Ekim 2017

ya domates gibi bir güzel yicek yok her yemege girmekte lezzetine diyecek yok ama pahalanması ülkemiz açısından biraz normal karşılanmıyacak gibi ama ki vazgeçilmez bir sebze.

Ülkemizde gerçekten çok ciddi bir tarım zafiyeti mevcut. Bu gibi blog yazıları da başladığına göre umarım halkımızın gözü yavaş yavaş açılır.

Banka Kredi Notu 8 Ekim 2017

Bizimkiler evde domatesi nasıl saklayacaklarını bilemedikleri için aldığım 10kg domates cürüdü. Bunu uygulamaya geçireceğim. Doğal olarak saklanacak hemde lezzetli olacak teşekkürler.

Ebru Kara 27 Ekim 2017

Domates sıkıntıda bu dönemde gerçekten mantıklı saklamak. Bilgiler için teşekkürler.

Defne Sanay 27 Ekim 2017

Domates stoklamaya devam kışın çok lazım oluyor konserveler doldu ev yattığım odada bile 10 20 tane var annem baya abarttı bu olayı eve geldim bütün komşular konserve yapiyor 🙂