En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

dost yoğurt

DOST bilinen bir marka ama her markette  bulmak zor. Marketler zincirinde bildiğimiz kadarı ile sadece BİM mağazalarında satılmakta. Migros’da ki yada HAKMAR, ŞOK veya A101 gibi zincir marketlerin tümünde satılan muadil ürünlere bakıldığında DOST yoğurdun tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Damakta bıraktığı tat harika. Birçok market yoğurdu denedik ama açıkcası yoğurt tadı bile alamadığımız birçok ürün oldu. Bu bağlamda DOST’un özellikle 3 KG olan yoğurdu tat olarak bizi bir hayli memnun etti. Umarız kalitelerini bozmadan bu şekilde devam ederler.

dost beyaz peynir

DOST markasında dikkat ettiğimiz diğer ürün ise tabiki beyaz peynir. Yoğurttan daha çok beğendir DOST beyaz peyniri. Hafif sert ama bir o kadarda yumuşak bir yapıda bu harika peynir. Damakta bıraktığı tat ise inanılmaz. 5-6 TL gibi bir fiyata 1kg satın almanıza rağmen sanki 30-40 TL aralığındaki rakiplerinin kalitesinde bir tada sahip. DOST beyaz peynirinde rakiplerini tatdık ama gerçek şu ki bu harika peynirdeki tadı bir türlü yakalayamadık. Gönül rahatlığı ile bu harika iki ürünü de tavsiye ediyoruz. Umarız kaliteden ödün vermeden büyümeye devam ederler.

Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.

Hamilelik Belirtileri 15 Ağustos 2017

Çok Kaliteli peynir ve yoğurdu var Süt ürünü de cabası çocuğuma her zaman Dost Süt ve yoğrudunu aldım hem ucuz hemde kaliteli olması tercihlerimizi ona yönlendirdi.

halil okur 16 Ağustos 2017

yoğurdunu uzun zamandır kullanıyoruz. Güzel bir tarif önermişsiniz, deneyeceğim.

Ateş İnşaat 17 Ağustos 2017

Uygun fiyat ve lezzeti ile bence diğer rakiplerinden daha önde bir marka. Marka parasını çok umursamadıklarını düşünüyorum. Herdaim alır kullanırız, şu zamana kadar saçma bişey yaşamadık.
Paylaşımınız için teşekkür ederim.

İzole Halı 17 Ağustos 2017

Hiç sıkıntı yaşamadık ortalama bütün ürünlerinde. Makalaeniz ve bilgileriniz için teşekkürler

Sıcak Fırsat 16 Eylül 2017

Harika bir peynir ve fiyat olarakta uygun bir okadarda lezzetli diğer peynirler ile kıyaslandığında fiyatını ve lezzetini göz önünde bulundurduğumuzda tek seçeceğim ürün.

Panel Çit Fiyatlrı 15 Aralık 2017

Çok Kaliteli peynir ve yoğurdu var Süt ürünü de cabası çocuğuma her zaman Dost Süt ve yoğrudunu aldım hem ucuz hemde kaliteli olması tercihlerimizi ona yönlendirdi.

Görkem CAN 21 Aralık 2017

Yine de her market alışverişinde tarihlere ve ambalaja bakarak son kararı vermek uygun olacaktır diye düşünüyorum.