4 Şubat 2018 – iddaa tahminleri

4 Şubat 2018 – iddaa tahminlerimiz yayınlandı! BUNU OKUMADAN İDDAA OYNAMAYINIZ! iddaa tahminleri kapyakala.com farkı ile size ücretsiz olarak sunulmaktadır. İddaa tahminleri bahis uzmanları tarafından eklenmemiştir. Yazılım ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanmış Bahis tahmin programımız ile sitemize eklenmektedir. Bahis tahmin programımızın satışı yoktur. Başarı ortalaması yüksektir.

Bahis tahmin programımızın tahmin hesaplama kriterleri:

Takımların son 10 maçının sonuçları

Takımların son 10 maçındaki galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetler

Takımların son 10 maçında atılmış gol sayıları

Takımların ligdeki sıralamaları (Sadece Lig) Kupa maçları dikkate alınmamıştır.

Takımların son 10 maçında attıkları ve yedikleri gollerin ortalaması.

İddaa tahminlerimizdeki skor tahmin başarısı düşüktür. (%5) Bu sebeple skor tahmini yerinde Maç sonucu, alt-üst, karşılıklı gol var-yok bahislerinin başarısı daha yüksektir.

Skor tahmini başarı ortalaması %5

Maç sonucu tahmini başarı ortalaması %30 (Sadece Lig maçları)

Maçtaki gol sayısının tahmini başarı ortalaması %8

1.5 üst, 1.5 alt, 2.5 üst, 2.5 alt, 3.5 üst, 3.5 alt tahmini başarı ortalaması %30 (Sadece Lig maçları)

Karşılıklı gol var-yok tahmini başarı ortalaması %20 dir. (Sadece Lig maçları)

Yukarıdaki başarı ortalamalarını dikkate alarak size en uygun bahis stratejisini belirleyip iddaa oynarken bu strateji ile bahis oynayabilirsiniz. Unutmayın futbolda %100 maç yoktur ve futbol maçlarında her zaman sürpriz sonuçlar olabilir. Bu sebeple bahis oynarken asla yüksek miktarlarda bahis oynamamalısınız. Her zaman kaybettiğinizde pişman olmayacağınız miktarlarda bahis oynamalısınız.

African Nations Champs. 1 X 2 Tip
19:00 Morocco – Nigeria 1.88 2.75 4.60 2:1
Argentinian Primera 1 X 2 Tip
00:30 River Plate – Olimpo Bahia Blanca 1.18 6.00 13.00 2:1
20:00 Estudiantes – Newell’s Old Boys 1.85 3.05 4.50 1:2
20:00 Arsenal Sarandi – Gimnasia La Plata 2.75 3.00 2.55 1:1
22:15 San Lorenzo – Boca Juniors 3.15 3.05 2.25 1:1
Argentinian Primera B Metro 1 X 2 Tip
20:00 Defensores de Belgrano – Sacachispas FC 1.65 3.30 4.90 0:2
Argentinian Primera B Nacional 1 X 2 Tip
20:00 Guillermo Brown – Atlético de Rafaela 2.45 2.90 2.90 1:1
21:00 San Martin Tucuman – CA Los Andes 2.10 2.80 3.75 2:1
Argentinian Primera C Metro 1 X 2 Tip
20:00 Club Lujan – Deportivo Laferrere 1.88 3.05 4.00 2:0
Argentinian Torneo A 1 X 2 Tip
00:30 Sarmiento de Resistencia – Union Sunchales 1.70 3.10 5.00 3:1
20:00 Deportivo Madryn – CA Independiente de Neuquen 2.00 3.10 3.50 0:1
20:00 Gutierrez Sport Club – Huracan Las Heras 2.10 3.05 3.25 1:1
20:00 Juventud Antoniana – Guarani Antonio Franco 1.62 3.30 5.25 3:1
21:00 CD Libertad de Sunchales – Sportivo AC Las Parejas 2.25 3.00 3.00 0:1
21:30 CA Chaco For Ever – Defensores Belgrano VR 1.80 3.00 4.50 0:1
22:00 Gimnasia y Esgrima – FCO General Pico 1.55 3.40 6.00 1:1
23:30 Club Villa Mitre – Juventud Unida Universitario 1.90 3.00 3.90 0:2
Aus. NPL Queensland 1 X 2 Tip
05:00 Brisbane Roar Youth – SWQ Thunder 2.40 3.90 2.30 0:2
Australian A-League 1 X 2 Tip
06:00 Central Coast Mariners – Western Sydney 2.35 3.25 2.80 2:0
08:00 Brisbane Roar – Melbourne City 2.70 3.30 2.40 0:1
Australian W-League 1 X 2 Tip
05:00 Sydney W. – WS Wanderers FC W. 1.52 4.10 4.70 0:2
05:30 Brisbane Roar W. – Canberra United W. 1.55 3.90 4.70 1:2
Austrian Bundesliga 1 X 2 Tip
15:30 Rapid Vienna – Austria Vienna 1.50 4.10 5.50 0:2
Bahraini Pr. League 1 X 2 Tip
15:30 Manama Club – Al Muharraq 4.10 3.30 1.78 2:2
15:30 Malkiya – East Riffa 1.80 3.50 3.70 2:0
Belgian First Division A 1 X 2 Tip
13:30 Anderlecht – KV Mechelen 1.35 4.50 7.75 3:0
17:00 Club Brugge – Royal Charleroi SC 1.48 4.00 6.00 4:1
19:00 Zulte Waregem – Oostende 2.00 3.50 3.25 1:1
Belgian First Division B 1 X 2 Tip
15:00 Union Saint-Gilloise – Beerschot 3.40 3.25 1.95 1:1
Bolivian Profesional Liga 1 X 2 Tip
19:00 Sport Boys Warnes – Blooming 2.25 3.20 2.80 1:2
19:00 Real Potosi – Nacional Potosi 2.80 3.25 2.25 0:2
21:15 Universitario de Sucre – Club Bolivar 3.10 3.25 2.10 1:2
23:30 Oriente Petrolero – Guabira Montero 1.80 3.40 3.80 0:0
Brazilian Baiano 1 X 2 Tip
19:00 Jacobina BA – Bahia Salvador BA 5.50 3.70 1.52 0:3
19:00 Vitoria BA – Bahia de Feira 1.48 3.90 5.75 4:1
19:00 Jacuipense BA – Atlantico BA 1.68 3.40 4.60 0:0
19:00 Vitoria da Conquista – Juazeirense BA 2.80 3.05 2.35 1:1
19:00 Fluminense de Feira BA – Jequie BA 1.85 3.30 3.70 3:0
Brazilian Carioca 1 X 2 Tip
19:00 Nova Iguacu RJ – Flamengo 7.00 3.80 1.42 0:3
19:00 Vasco da Gama – Volta Redonda 1.55 3.60 5.25 1:1
19:00 Cabofriense RJ – Bangu 2.25 3.05 2.95 1:1
Brazilian Catarinense 1 X 2 Tip
19:00 Criciuma SC – Avai 2.40 3.15 2.65 0:2
19:00 Concordia CA – Internacional De Lages SC 2.20 3.20 2.90 2:0
19:00 Figueirense – Joinville 1.70 3.50 4.30 3:1
19:00 Hercilio Luz Futebol Clube – Chapecoense SC 3.50 3.50 1.85 1:1
Brazilian Cearense 1 X 2 Tip
19:00 Maranguape CE – Uniclinic 2.90 3.10 2.25 2:0
19:00 Floresta EC – Ferroviario 2.50 3.10 2.60 1:2
19:00 Guarani CE – Tiradentes 2.30 3.30 2.70 0:2
21:00 Fortaleza CE – Ceara CE 2.25 3.15 2.85 0:3
Brazilian Gaucho 1 X 2 Tip
19:00 Brasil De Pelotas RS – Internacional RS 3.80 3.00 1.95 0:3
20:00 Caxias RS – Sao Jose RS 1.70 3.50 4.30 1:2
21:00 Veranopolis RS – EC São Luiz 2.15 3.00 3.20 0:1
Brazilian Goiano 1 X 2 Tip
19:00 GE Anapolis – Atletico GO 3.60 3.25 1.90 1:2
Brazilian Mineiro 1 X 2 Tip
18:00 Villa Nova – Tupi MG 2.00 3.10 3.50 1:2
19:00 Patrocinense MG – Democrata 1.90 3.15 3.70 2:1
19:00 Cruzeiro – America MG 1.52 3.50 6.00 2:0
19:00 Caldense MG – Boa EC 2.00 3.05 3.50 0:0
21:30 URT MG – Atletico Mineiro 4.25 3.30 1.75 1:2
Brazilian Paranaense 1 X 2 Tip
19:00 Rio Branco PR – Foz do Iguaçu PR 2.05 3.05 3.40 1:0
19:00 Londrina PR – Cianorte 1.95 3.05 3.80 1:1
19:00 Coritiba PR – Atlético Paranaense 1.95 3.05 3.70 1:0
Brazilian Paulista 1 X 2 Tip
19:00 Palmeiras – Santos 1.72 3.30 4.50 0:0
21:30 Novorizontino SP – Corinthians 4.40 3.30 1.72 2:3
21:30 Sao Caetano SP – Mirassol 2.20 2.95 3.15 0:1
Brazilian Paulista A2 1 X 2 Tip
12:00 Atletico Penapolense – Atletico Votuporanguense 1.75 3.40 4.10 1:0
12:00 Juventus SP – Sertaozinho 2.10 3.20 3.10 0:0
Brazilian Paulista A3 1 X 2 Tip
12:00 Matonense SP – GE Osasco SP 2.30 3.00 2.90 0:0
12:00 Olímpia FC SP – Uniao Barbarense SP 1.62 3.50 4.75 2:0
22:00 Sao Bernardo – Desportivo Brasil SP 1.95 3.25 3.40 2:0
Brazilian Pernambucano 1 X 2 Tip
19:00 Vitoria PE – America PE 2.40 3.00 2.80 1:1
Chilean Primera 1 X 2 Tip
15:00 Everton Vina – Deportes Iquique 1.90 3.25 3.70 0:1
21:00 Universidad de Chile – Union Espanola 1.82 3.40 3.90 2:0
23:30 Audax Italiano – Huachipato 2.00 3.30 3.40 0:0
Chilean Primera B 1 X 2 Tip
01:00 San Marcos De Arica – Santiago Wanderers 2.35 2.90 2.95 1:2
21:00 Cobreloa – Cobresal 1.80 3.25 4.10 2:0
22:00 Nublense – Deportes Valdivia 1.90 3.20 3.70 2:1
Club Friendlies 1 X 2 Tip
00:00 Rio Grande Valley – Houston Dynamo 5.75 4.10 1.45 1:2
04:00 Jef United Chiba – Kashiwa Reysol 3.80 3.40 1.80 0:1
07:00 Blacktown City FC – Mt Druitt Town Rangers 1.28 5.50 6.75 3:0
08:15 Tallinna FC Levadia U21 – Nõmme Kalju FC U21 1.95 4.20 2.75 1:0
09:00 Chertanovo – FK Kaluga 1.22 5.50 9.25 5:1
12:00 Lech Poznan – GKS Tychy 1.35 4.70 6.75 4:0
12:00 Häcken – FC Astana 3.10 3.60 1.95 1:3
13:00 Gefle IF – Vasalunds IF 1.42 4.25 5.75 3:0
13:00 MFK Karviná – FC Nitra 2.10 3.40 2.95 0:2
14:00 Skeid – Moss 1.82 3.70 3.40 2:1
14:00 Flora Tallinn – FK Spartaks Jurmala 2.15 3.60 2.75 2:1
14:00 Zenit St Petersburg – Slovan Bratislava 1.42 4.40 5.75 1:0
15:00 Nest Sotra – Florø 2.55 3.50 2.30 1:3
15:30 Viktoria Plzen – Ried 1.62 3.80 4.40 0:0
Colombian Primera A 1 X 2 Tip
01:00 Deportivo Cali – Envigado 1.60 3.40 5.25 0:0
20:15 Junior FC – Atletico Bucaramanga 1.62 3.40 5.00 2:1
22:15 Deportes Tolima – Atletico Nacional 2.50 2.85 2.80 2:1
22:30 Independiente Santa Fe – Patriotas 1.58 3.40 5.50 2:1
Danish Cup 1 X 2 Tip
11:30 Copenhagen – Brondby IF 2.55 3.00 2.60 1:3
Dutch Eredivisie 1 X 2 Tip
11:30 Excelsior Rotterdam – Utrecht 4.20 3.60 1.75 0:1
13:30 AZ – Roda 1.18 6.50 11.00 5:0
13:30 Sparta Rotterdam – Willem II 2.20 3.30 3.05 2:0
13:30 VVV Venlo – Feyenoord 5.75 4.00 1.50 0:3
15:45 Ajax – NAC Breda 1.07 9.75 20.00 3:0
Egyptian Pr. League 1 X 2 Tip
15:00 Tala’ea El Geish – ENPPI 3.10 2.65 2.45 2:0
15:15 Al-Ittihad Al-Sakndary – Al-Ahly Cairo 9.00 4.00 1.35 0:4
18:00 Zamalek – Tanta FC 1.42 3.60 8.00 2:1
El Salvador Primera 1 X 2 Tip
01:00 AD Isidro Metapan – CD Sonsonate 1.65 3.50 4.50 0:0
21:00 Alianza FC – CD Audaz 1.28 4.50 9.00 3:0
21:00 Municipal Limeno – Aguila 2.40 3.05 2.75 1:0
22:00 Santa Tecla FC – CD Pasaquina 1.72 3.30 4.40 1:0
23:00 Luis Angel Firpo – Chalatenango 2.10 3.05 3.25 2:0
Eng. Premier League 1 X 2 Tip
14:15 Crystal Palace – Newcastle 1.95 3.30 3.90 0:2
16:30 Liverpool – Tottenham 2.00 3.60 3.40 0:1
Eng. Premier League 2 1 X 2 Tip
13:00 Derby County U23 – Manchester United U23 1.80 3.60 3.60 2:1
14:00 Norwich City U23 – Reading U23 2.20 3.60 2.65 2:1
Finnish Cup 1 X 2 Tip
11:00 Pepo Lappeenranta – HIFK 3.05 3.50 2.00 2:3
French Ligue 1 1 X 2 Tip
14:00 Rennes – Guingamp 1.85 3.25 4.10 0:2
16:00 Caen – Nantes 2.85 2.80 2.60 2:0
20:00 Monaco – Lyon 2.30 3.40 2.80 0:2
German 3. Liga 1 X 2 Tip
13:00 Rot-Weiss Erfurt – Zwickau 2.95 3.00 2.35 0:3
German Bundesliga 1 X 2 Tip
14:30 Augsburg – Eintracht Frankfurt 2.40 3.05 2.90 1:2
17:00 Hamburg – Hannover 96 2.20 3.10 3.25 0:0
German Bundesliga 2 1 X 2 Tip
12:30 Eintracht Braunschweig – Kaiserslautern 1.78 3.30 4.40 1:1
12:30 Dynamo Dresden – Bochum 2.15 3.30 3.15 2:0
12:30 Darmstadt – Duisburg 2.50 3.10 2.75 0:2
German Bundesliga W. 1 X 2 Tip
10:00 Duisburg W. – Sand W. 4.80 4.25 1.50 1:1
13:00 Essen-Schönebeck W. – Freiburg W. 4.25 3.80 1.65 1:2
German Regionall. North 1 X 2 Tip
11:30 Hannover 96 II – Eintracht Braunschweig II 2.00 3.25 3.30 2:0
12:00 Hamburger II – Eintracht Norderstedt 1.68 3.40 4.50 0:0
13:00 Hansa Lüneburg – Rehden 2.00 3.10 3.50 2:1
13:00 Oldenburg – Lubeck 2.95 3.15 2.20 0:1
13:00 St. Pauli II – Weiche Flensburg 3.60 3.25 1.90 1:2
13:00 TSV Havelse – FC Altona 93 1.62 3.70 4.50 2:0
13:00 SV Drochtersen/Assel – SSV Jeddeloh 2.00 3.25 3.25 1:0
German Regionall. Northeast 1 X 2 Tip
12:30 Meuselwitz – FC Oberlausitz 1.90 3.20 3.60 1:2
12:30 BFC Dynamo – Viktoria Berlin 1.32 4.40 7.75 2:1
12:30 Berlin Ankaraspor Kulübü 07 – Wacker Nordhausen 2.60 3.05 2.50 0:2
12:30 Hertha Berlin II – Luckenwalde 1.30 4.75 8.00 2:0
12:30 Budissa Bautzen – Energie Cottbus 5.00 3.60 1.58 1:2
12:30 Lokomotive Leipzig – Union Fürstenwalde 1.62 3.60 4.70 0:0
Greek Football League 1 X 2 Tip
13:00 Apollon Larissas – Apollon Pontou 2.25 3.00 3.00 0:0
13:00 Aris Saloniki – Sparti 1.23 4.90 10.50 4:0
13:00 Ergotelis – Anagennisi Karditsas 2.00 3.15 3.40 1:1
13:00 Panachaiki – Panserraikos 1.16 5.75 14.00 5:0
Greek Superleague 1 X 2 Tip
13:00 PAS Giannina – PAOK 8.25 3.60 1.42 0:4
15:15 Lamia – Atromitos 2.80 2.80 2.60 2:0
15:15 Levadiakos – Kerkyra 1.78 3.20 4.50 1:2
17:30 Olympiakos – AEK Athens 1.72 3.20 4.90 2:1
Guatemalan Liga Nacional 1 X 2 Tip
02:30 Xelaju – CSD Municipal 2.50 3.10 2.60 2:0
18:00 Siquinala FC – Marquense 1.85 3.40 3.60 2:0
18:00 Deportivo Malacateco – Suchitepequez 2.00 3.40 3.15 1:2
20:30 Deportivo Guastatoya – Antigua GFC 2.00 3.40 3.20 0:0
Honduran Liga Nacional 1 X 2 Tip
20:00 Juticalpa FC – CD Real Sociedad 1.88 3.40 3.50 0:0
22:00 Olimpia – Motagua 2.00 3.25 3.30 2:1
Hong Kong Premier League 1 X 2 Tip
06:30 Tai Po FC – Southern District Rsa 1.52 4.20 4.75 3:0
06:30 Hong Kong Rangers FC – Pegasus 12.00 6.50 1.16 0:5
09:30 Eastern Athletic – Yuen Long 1.42 4.30 5.75 2:1
Indian League 1 1 X 2 Tip
09:00 NEROCA FC – Gokulam FC 1.68 3.10 5.25 1:2
12:00 East Bengal Club – Pailan Arrows 1.40 3.90 7.25 3:1
Indian Super League 1 X 2 Tip
14:30 FC Goa – NorthEast United 1.60 3.75 4.75 3:1
Iranian Pro League 1 X 2 Tip
11:30 Zob Ahan – Esteghlal 2.50 2.75 2.90 0:2
Israeli Premier League 1 X 2 Tip
17:30 MS Ashdod – Bnei Yehuda 3.10 2.90 2.30 2:0
19:00 Maccabi Tel-Aviv – Hapoel Beer Sheva 2.35 2.95 2.95 2:0
Italian Primavera 1 X 2 Tip
09:00 Roma U19 – Juventus U19 2.10 3.50 2.85 1:2
Italian Serie A 1 X 2 Tip
11:30 Verona – Roma 6.50 4.40 1.42 1:2
14:00 Atalanta – Chievo 1.35 4.40 8.25 3:0
14:00 Bologna – Fiorentina 3.15 3.15 2.20 2:0
14:00 Udinese – Milan 3.15 3.15 2.20 2:0
14:00 Juventus – Sassuolo 1.20 5.50 13.00 3:1
14:00 Cagliari – SPAL 2.05 3.20 3.50 0:0
19:45 Benevento – Napoli 15.00 6.50 1.15 1:2
Italian Serie B 1 X 2 Tip
16:30 Cesena – Ternana 1.88 3.30 3.90 1:0
Italian Serie C Girone A 1 X 2 Tip
13:30 Pistoiese – Livorno 3.90 3.30 1.82 0:3
13:30 Carrarese – SSD Monza 1912 2.30 3.00 2.95 1:0
13:30 Pontedera – Olbia 1905 2.45 3.05 2.70 2:1
13:30 Arzachena – Piacenza 2.30 3.05 2.90 1:2
13:30 Gavorrano – Prato 2.25 3.05 3.00 0:1
13:30 US Alessandria Calcio – Robur Siena 2.20 3.15 2.95 0:1
13:30 Giana Erminio – Viterbese 2.30 3.05 2.85 0:0
17:30 Pisa – Cuneo 1.30 4.10 10.50 2:0
Italian Serie C Girone C 1 X 2 Tip
13:30 Akragas – US Casertana 1908 3.70 2.85 2.05 0:1
13:30 Lecce – Catanzaro 1.40 3.90 7.25 4:0
13:30 Reggina – Fondi 2.30 2.90 3.00 0:1
15:30 Sicula Leonzio – Bisceglie 2.35 2.85 3.00 0:1
15:30 Fidelis Andria – Calcio Catania 3.70 3.10 1.95 0:3
15:30 Juve Stabia – Paganese 1.70 3.30 4.50 2:0
15:30 Virtus Francavilla – Rende 2.40 2.85 2.90 1:1
15:30 Cosenza – Siracusa 2.05 3.05 3.40 2:0
19:30 Matera – SS Monopoli 2.05 3.05 3.40 1:2
Jordanian Pro League 1 X 2 Tip
15:30 Al Faisaly – Al Jazeera 2.40 2.80 2.95 0:1
Kenyan Premier League 1 X 2 Tip
12:00 Sofapaka – Bandari FC 1.80 3.00 4.50 2:0
12:00 Thika United – Kakamega Homeboyz 2.65 2.70 2.75 0:2
12:00 Vihiga United – Mathare United 2.60 2.75 2.75 1:2
Kuwaiti Premier League 1 X 2 Tip
13:40 Al Kuwait – Al Salmiyah 1.32 4.60 7.25 3:1
16:00 AL Qadsia – Al Arabi 1.72 3.50 4.10 0:1
Malaysian Super League 1 X 2 Tip
13:00 Pahang FA – Perak 1.70 3.75 3.90 1:1
13:00 Kuala Lumpur FA – Selangor 2.40 3.40 2.50 1:2
Maltese Pr. League 1 X 2 Tip
13:00 Mosta FC – Hibernians FC Paola 9.25 5.25 1.23 0:5
Mexican Liga Ascenso 1 X 2 Tip
00:00 Juarez FC – Dorados de Sinaloa 1.88 3.15 3.90 1:1
01:00 Cafetaleros de Tapachula – Club Celaya 2.15 3.20 3.00 0:1
01:00 Alebrijes De Oaxaca – Leones Negros 1.72 3.25 4.50 3:0
02:00 Tampico Madero – Mineros De Zacatecas 2.10 3.15 3.15 0:0
Mexican Primera 1 X 2 Tip
00:00 Queretaro – Tiburones Rojos de Veracruz 1.88 3.15 4.00 2:0
01:00 Santos Laguna – Club Tijuana 2.05 3.25 3.30 0:2
01:00 CF Monterrey – Leon 1.62 3.80 4.50 3:1
01:06 Pachuca – Monarcas Morelia 1.78 3.40 4.10 2:1
03:00 America Mexico – Lobos 1.72 3.50 4.25 1:2
03:00 Necaxa – Toluca 2.50 3.05 2.70 1:2
18:00 Unam Pumas – UANL Tigres 3.25 3.20 2.10 0:2
New Zealand Premiership 1 X 2 Tip
01:00 Wellington Phoenix – Eastern Suburbs 4.40 4.25 1.55 0:1
01:00 Tasman United – Hawkes Bay United 2.55 3.60 2.25 1:1
01:00 Canterbury United – Southern United 1.50 4.00 5.25 2:1
01:00 Waitakere United – Wanderers SC 1.32 5.00 6.25 3:0
03:35 Auckland City – Team Wellington 1.62 3.80 4.30 0:1
Panamanian Primera 1 X 2 Tip
01:00 Alianza FC – Tauro 3.25 2.90 2.20 1:2
Paraguayan Primera 1 X 2 Tip
21:00 Deportivo Santani – 3 de Febrero 2.25 3.05 2.95 0:1
23:20 Nacional Asuncion – Cerro Porteno 4.10 3.50 1.72 1:1
Peruvian Primera 1 X 2 Tip
01:00 Sport Boys Association – Real Garcilaso 2.10 3.10 3.20 0:3
18:30 Deportivo San Martin – Ayacucho 1.75 3.50 4.00 1:0
21:00 Alianza Lima – Comerciantes Unidos 1.24 4.90 9.75 5:1
23:15 Sport Rosario – Universitario de Deportes 2.20 3.30 2.85 1:1
Port. Segunda Liga 1 X 2 Tip
11:15 Academica – CD Santa Clara 1.80 3.20 4.30 2:1
15:00 Academica Viseu – Arouca 2.40 2.80 3.05 1:2
15:00 Varzim – Benfica B 2.15 3.15 3.20 2:0
15:00 Uniao Madeira – Gil Vicente 2.20 3.05 3.20 1:0
15:00 Real Sport Clube Massamá – Vitoria Guimaraes B 2.30 3.15 2.85 2:1
15:00 Porto B – Leixoes 2.10 3.15 3.30 0:2
15:00 Sporting Braga B – Penafiel 2.50 3.10 2.65 2:0
15:00 Sporting Covilha – Oliveirense 1.82 3.15 4.30 0:0
15:00 CD Cova Piedade – Sporting Lisbon B 2.05 3.15 3.40 0:1
16:00 Famalicao – Nacional Madeira 2.90 3.15 2.30 2:0
Portuguese Prim. Liga 1 X 2 Tip
16:00 Feirense – Chaves 2.70 2.95 2.65 0:3
16:00 Tondela – Moreirense 2.25 3.00 3.25 2:0
18:00 Estoril – Sporting Lisbon 6.50 4.10 1.45 1:5
20:15 Vitoria Guimaraes – Pacos Ferreira 1.68 3.50 4.80 1:0
Romanian Liga 1 1 X 2 Tip
16:00 Botosani – CS Juventus Bucuresti 1.25 4.50 12.00 2:1
18:45 Dinamo Bucharest – CS Universitatea Craiova 2.70 2.90 2.60 2:0
S. African Pr. League 1 X 2 Tip
13:30 Polokwane City – Ajax Cape Town 2.25 2.90 3.20 1:1
13:30 Chippa United – Platinum Stars 2.05 2.95 3.60 2:0
Saudi Arabian Pr. Lge 1 X 2 Tip
12:40 Al Feiha – Al Qadisiyah FC 2.15 3.25 2.95 2:0
15:20 Al-Baten – Al Hilal 6.75 4.20 1.38 1:5
15:20 Al Shabbab – Al Raed 1.85 3.40 3.60 1:1
17:20 Al Ittihad – Al Ahli Jeddah 3.10 3.50 2.00 0:3
Spanish Liga Primera 1 X 2 Tip
11:00 Getafe – Leganes 1.88 3.15 4.60 2:0
15:15 Espanyol – Barcelona 9.50 4.90 1.32 0:2
17:30 Girona – Athletic Bilbao 2.50 3.10 2.90 2:0
19:45 Atletico Madrid – Valencia 1.45 4.20 6.75 1:1
Spanish Liga Primera W. 1 X 2 Tip
10:00 Espanyol W. – Sporting Club de Huelva W. 2.25 3.50 2.65 2:1
11:00 UD Granadilla Tenerife W. – Transportes Alcaine W. 1.19 6.00 9.50 4:1
11:00 Valencia W. – Athletic Bilbao W. 1.90 3.25 3.60 1:1
12:00 Real Betis W. – Levante W. 2.20 3.40 2.75 1:0
Spanish Liga Segunda 1 X 2 Tip
11:00 Lugo – Albacete Balompie 1.90 3.10 4.10 0:0
15:00 Sevilla Atletico – Huesca 3.30 3.10 2.15 2:0
17:00 Numancia – CF Reus Deportiu 1.75 3.20 4.80 0:0
17:00 Real Oviedo – Sporting Gijon 2.15 3.10 3.30 2:1
19:00 Cordoba – Barcelona B 1.95 3.30 3.60 2:0
Spanish Seg. B Gr.1 1 X 2 Tip
11:00 Celta Vigo B – Real Valladolid B 1.35 4.40 7.00 2:0
11:00 Atlético de Madrid B – Club Rápido de Bouzas 2.00 3.05 3.50 0:2
11:00 Union Adarve Barrio del Pilar – CCD Cerceda 1.48 3.80 5.75 2:1
11:00 CF Talavera de la Reina – Real Madrid Castilla 2.15 3.10 3.15 1:0
15:30 Navalcarnero – Racing Ferrol 1.42 4.00 6.25 2:1
16:00 Deportivo La Coruna B – CF Rayo Majadahonda 2.15 3.10 3.15 2:0
16:00 Gimnastica Segoviana – Toledo 2.80 3.05 2.35 0:2
16:00 Pontevedra – Fuenlabrada 4.40 3.40 1.70 2:3
16:00 Ponferradina – Coruxo 1.65 3.50 4.60 1:2
Spanish Seg. B Gr.2 1 X 2 Tip
11:00 Osasuna B – CD Lealtad 2.00 3.05 3.50 2:0
11:00 Sporting Gijon B – Pena Sport 1.16 6.50 12.00 5:0
15:00 Tudelano – Caudal Deportivo 1.38 4.20 6.75 4:0
16:00 Mirandes – Izarra 1.32 4.40 7.75 4:0
16:00 Union Irun – Barakaldo 2.20 3.10 3.05 0:0
16:00 UD Logrones – Burgos 1.88 3.15 3.80 1:2
16:00 Racing Santander – SD Leioa 1.50 3.60 6.00 1:0
Spanish Seg. B Gr.3 1 X 2 Tip
11:00 Sabadell – Real Zaragoza B 1.38 3.90 7.50 3:0
11:00 UE Olot – CF Peralada 1.90 3.05 3.90 0:0
11:00 Elche – SC Pena Deportiva 1.28 4.40 9.75 2:0
11:00 Lleida – Atletico Baleares 1.78 3.10 4.50 3:1
11:00 SD Formentera – Llagostera 2.10 3.00 3.30 2:1
11:00 Villarreal B – Alcoyano 1.62 3.30 5.25 0:0
11:00 Mallorca – Ontinyent 1.45 3.70 7.00 1:1
11:00 CD Ebro – UD Cornella 2.30 2.95 2.95 1:1
11:30 Badalona – Hercules 2.25 3.00 3.00 0:0
16:00 Valencia CF Mestalla – Atletico Saguntino 2.25 3.05 3.00 2:1
Spanish Seg. B Gr.4 1 X 2 Tip
11:00 Marbella – Granada CF B 1.55 3.60 5.25 0:1
11:00 UCAM Murcia – Real Murcia 2.20 2.95 3.15 2:1
11:00 UD Melilla – CD Badajoz 1.68 3.20 4.90 0:0
16:00 Ecija – Real Balompedica Linense 2.15 3.05 3.15 2:1
16:00 Merida UD – Jumilla 1.82 3.15 4.10 2:0
16:00 Villanovense – Cartagena 3.00 3.00 2.25 2:0
16:00 El Ejido – Real Betis B 1.75 3.50 4.00 0:0
16:00 Recreativo Huelva – Lorca Deportiva CF 1.45 3.60 6.75 4:1
16:00 San Fernando – Extremadura 2.85 3.00 2.35 2:0
Swiss Challenge League 1 X 2 Tip
15:00 Winterthur – Rapperswil-Jona 2.05 3.25 3.25 0:1
Swiss Super League 1 X 2 Tip
15:00 Sion – Grasshopper 2.45 3.25 2.70 1:0
15:00 Basel – Lugano 1.30 4.90 8.75 3:1
15:00 FC Zürich – Thun 1.60 3.80 4.90 2:0
Tunisian Cup 1 X 2 Tip
11:30 US Tataouine – CS Redeyef 1.27 4.40 10.50 5:0
Turkish Lig 1 1 X 2 Tip
10:00 Adana Demirspor – Samsunspor 1.95 3.15 3.60 2:1
12:30 Denizlispor – Eskisehir 2.25 3.20 2.85 0:2
15:00 Giresunspor – Istanbulspor 1.78 3.15 4.40 2:0
Turkish Lig 2 Beyaz Grup 1 X 2 Tip
10:00 Kahramanmarasspor – Fatih Karagümrük 2.40 3.30 2.55 1:0
Turkish Super Lig 1 X 2 Tip
10:30 Kasimpasa – Akhisar 2.30 3.30 2.85 0:2
10:30 Osmanlispor – Kayserispor 2.35 3.15 2.90 0:2
13:00 Konyaspor – Istanbul Basaksehir 3.75 3.30 1.90 1:2
16:00 Sivasspor – Galatasaray 3.60 3.50 1.90 1:1
Turkish Super Lig U21 1 X 2 Tip
09:00 Kasimpasa U21 – Akhisar U21 1.35 4.40 6.75 2:1
09:00 Osmanlispor U21 – Kayserispor U21 1.35 4.25 7.25 2:0
09:00 Konyaspor U21 – Istanbul Basaksehir U21 1.75 3.60 3.90 2:0
09:30 Sivasspor U21 – Galatasaray U21 5.00 3.90 1.52 1:2
Uruguayan Primera 1 X 2 Tip
20:00 CA Cerro – Liverpool Montevideo 2.15 3.20 3.15 0:1
20:00 CA Progreso – Danubio 3.30 3.10 2.10 2:0
22:30 Racing Club Montevideo – Penarol de Montevideo 5.75 4.00 1.48 0:2
22:30 Defensor Sporting – CA Atenas 1.65 3.60 4.70 1:0
Venezuelan Primera 1 X 2 Tip
19:30 Caracas – Estudiantes Merida 1.68 3.40 4.60 1:0
19:30 Academia Puerto Cabello – Portuguesa 2.55 3.00 2.60 2:0
20:00 Atletico Venezuela – Monagas 2.50 3.10 2.60 0:2
21:00 Aragua – Trujillanos 2.20 3.10 3.00 0:0
21:00 Estudiantes de Caracas – Carabobo 3.30 3.25 2.00 2:0
23:00 Zulia – Deportivo La Guaira 2.20 3.10 3.00 1:1

Leave a Reply