17 Şubat 2018 – iddaa tahminleri

17 Şubat 2018 – iddaa tahminlerimiz yayınlandı! BUNU OKUMADAN İDDAA OYNAMAYINIZ! iddaa tahminleri kapyakala.com farkı ile size ücretsiz olarak sunulmaktadır. İddaa tahminleri bahis uzmanları tarafından eklenmemiştir. Yazılım ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanmış Bahis tahmin programımız ile sitemize eklenmektedir. Bahis tahmin programımızın satışı yoktur. Başarı ortalaması yüksektir.

Bahis tahmin programımızın tahmin hesaplama kriterleri:

Takımların son 10 maçının sonuçları

Takımların son 10 maçındaki galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetler

Takımların son 10 maçında atılmış gol sayıları

Takımların ligdeki sıralamaları (Sadece Lig) Kupa maçları dikkate alınmamıştır.

Takımların son 10 maçında attıkları ve yedikleri gollerin ortalaması.

İddaa tahminlerimizdeki skor tahmin başarısı düşüktür. (%5) Bu sebeple skor tahmini yerinde Maç sonucu, alt-üst, karşılıklı gol var-yok bahislerinin başarısı daha yüksektir.

Skor tahmini başarı ortalaması %5

Maç sonucu tahmini başarı ortalaması %30 (Sadece Lig maçları)

Maçtaki gol sayısının tahmini başarı ortalaması %8

1.5 üst, 1.5 alt, 2.5 üst, 2.5 alt, 3.5 üst, 3.5 alt tahmini başarı ortalaması %30 (Sadece Lig maçları)

Karşılıklı gol var-yok tahmini başarı ortalaması %20 dir. (Sadece Lig maçları)

Yukarıdaki başarı ortalamalarını dikkate alarak size en uygun bahis stratejisini belirleyip iddaa oynarken bu strateji ile bahis oynayabilirsiniz. Unutmayın futbolda %100 maç yoktur ve futbol maçlarında her zaman sürpriz sonuçlar olabilir. Bu sebeple bahis oynarken asla yüksek miktarlarda bahis oynamamalısınız. Her zaman kaybettiğinizde pişman olmayacağınız miktarlarda bahis oynamalısınız.

Algerian Ligue 1 1 X 2 Tip
15:00 USM Bel Abbès – MC Oran 2.00 3.00 3.60 0:1
15:00 Paradou – JS Saoura 2.00 2.95 3.70 2:1
Algerian Ligue 2 1 X 2 Tip
16:00 CA Batna – AIN Fakroun 1.72 3.00 5.00 0:0
Argentinian Primera 1 X 2 Tip
00:15 Belgrano – Velez Sarsfield 2.40 2.80 3.20 2:0
20:00 Argentinos Juniors – Tucuman 2.10 3.00 3.50 2:1
20:00 San Lorenzo – Newell’s Old Boys 1.75 3.20 4.90 0:2
22:15 Club Atletico Temperley – Independiente 2.85 2.90 2.55 2:1
Argentinian Primera B Metro 1 X 2 Tip
20:00 Club Comunicaciones – Barracas Central 2.20 2.90 3.20 2:1
20:00 CA Fénix – Sacachispas FC 1.72 3.30 4.40 2:0
20:00 UAI Urquiza – Defensores de Belgrano 2.25 2.85 3.20 0:1
20:00 Villa San Carlos – Talleres de Remedios de Escalada 2.40 2.80 3.00 2:0
22:05 CA Acassuso – CA Platense 3.15 2.90 2.25 0:2
Argentinian Primera B Nacional 1 X 2 Tip
00:00 Instituto AC Cordoba – CA Los Andes 2.35 2.80 3.15 1:1
00:00 Juventud Unida Gualeguaychu – Gimnasia Y Esgrima Jujuy 2.35 2.80 3.15 2:1
00:30 Independiente Rivadavia – Deportivo Moron 2.30 2.80 3.20 0:1
20:00 Club Almagro – Deportivo Riestra 1.45 3.60 7.50 1:0
20:00 CSD Flandria – Sarmiento 2.35 2.85 3.10 1:0
22:05 CA Agropecuario – Villa Dálmine 2.15 3.00 3.30 1:2
Argentinian Primera C Metro 1 X 2 Tip
20:00 Excursionistas – JJ Urquiza 3.00 2.95 2.30 2:0
20:00 Deportivo Merlo – Deportivo Armenio 2.00 2.85 3.90 2:1
Argentinian Torneo A 1 X 2 Tip
22:30 Gimnasia y Esgrima de Mendoza – Sportivo Desamparados 1.40 3.80 7.75 4:0
Aus. NPL Queensland 1 X 2 Tip
08:00 Brisbane Strikers – Moreton Bay Jets 2.30 4.00 2.35 1:0
08:30 Brisbane City – SWQ Thunder 1.48 4.50 4.75 1:1
09:00 North Queensland United FC – Western Pride 5.25 5.25 1.38 0:1
09:00 Magpies Crusaders – Sunshine Coast Fire 2.15 4.30 2.40 1:1
09:30 Brisbane Roar Youth – North Queensland 2.00 4.00 2.80 2:1
Aus. NPL South Australia 1 X 2 Tip
04:30 Adelaide City – South Adelaide Panthers 1.13 6.50 14.00 4:1
04:30 Sturt Lions – Adelaide United Youth 2.90 3.60 2.05 0:3
04:30 Croydon Kings – Para Hills Knights 1.75 3.90 3.50 1:1
04:30 North Eastern MetroStars – Campbelltown City 1.85 4.00 3.15 2:1
Aus. NPL Victoria 2 1 X 2 Tip
04:00 Brunswick City – Sunshine George Cross 2.50 3.60 2.30 0:3
04:00 Whittlesea Ranges – ST Albans 2.70 3.50 2.20 0:1
04:15 Box Hill United – Langwarrin 1.88 3.70 3.25 2:1
06:00 Murray United FC – Eastern Lions SC 2.05 3.40 3.05 1:1
06:00 Springvale White Eagles – Moreland City 3.50 4.00 1.75 0:2
06:00 Altona Magic SC – Werribee City 1.55 4.10 4.50 0:2
07:00 Ballarat City FC – Moreland Zebras 4.60 4.40 1.50 0:1
08:00 Goulburn Valley Suns – Dandenong City 3.30 3.60 1.90 2:0
Aus. SA State League 1 X 2 Tip
04:30 Western Strikers – Cumberland United 3.20 3.60 1.90 2:1
04:30 Port Adelaide Pirates – Salisbury United 1.80 4.00 3.30 2:0
Australian A-League 1 X 2 Tip
06:35 Wellington Phoenix – Perth Glory 2.15 3.60 2.85 1:2
08:50 Adelaide United – Central Coast Mariners 1.72 3.60 4.30 2:0
Austrian Bundesliga 1 X 2 Tip
15:00 Rapid Vienna – Sturm Graz 1.78 3.50 4.10 1:1
17:30 Mattersburg – Austria Vienna 2.15 3.30 3.15 0:1
17:30 Wolfsberger – Admira Wacker 2.00 3.20 3.60 1:2
17:30 LASK Linz – Altach 1.68 3.40 5.00 0:0
Azerbaijani Pr. League 1 X 2 Tip
11:00 Gabala – Zira 1.82 3.20 4.00 0:0
14:30 Sumgayit – Neftchi 2.00 3.15 3.40 1:2
Belgian First Division A 1 X 2 Tip
17:00 Antwerp – Oostende 2.20 3.20 3.05 0:1
19:00 Zulte Waregem – Eupen 1.58 3.90 5.00 2:1
19:00 Lokeren – Kortrijk 2.40 3.20 2.80 2:0
19:30 Club Brugge – KRC Genk 1.60 3.80 5.00 1:2
Belgian First Division B 1 X 2 Tip
16:00 Union Saint-Gilloise – Cercle Brugge 3.15 3.10 2.15 2:1
19:30 Oud-Heverlee Leuven – Beerschot 1.95 3.25 3.40 2:1
Bolivian Profesional Liga 1 X 2 Tip
00:00 Universitario de Sucre – Guabira Montero 1.68 3.60 4.25 1:2
19:00 Sport Boys Warnes – San Jose Oruro 2.00 3.40 3.15 0:1
21:15 Real Potosi – Club Destroyers 1.58 3.70 4.90 0:2
Bosnian Premier Liga 1 X 2 Tip
13:30 FK Krupa – FK Željeznicar 3.40 3.20 2.00 1:1
13:30 Sloboda Tuzla – Mladost Doboj Kakanj 1.88 3.30 3.60 0:2
16:30 Celik Zenica – Vitez 1.60 3.40 5.25 0:1
Brazilian Baiano 1 X 2 Tip
19:00 Atlantico BA – Jacobina BA 2.20 3.00 3.10 2:0
Brazilian Carioca 1 X 2 Tip
18:00 Goytacaz FC – America RJ 2.30 3.10 2.85 2:1
18:00 Resende – Bonsucesso 2.15 3.05 3.20 0:1
Brazilian Cearense 1 X 2 Tip
19:00 Uniclinic – Horizonte 1.82 3.40 3.75 2:0
21:00 Fortaleza CE – Floresta EC 1.52 3.80 5.25 3:0
Brazilian Gaucho 1 X 2 Tip
19:00 Cruzeiro de Porto Alegre RS – Esporte Clube Avenida 1.65 3.60 4.40 0:0
23:30 Veranopolis RS – Gremio RS 2.60 2.90 2.65 2:0
Brazilian Goiano 1 X 2 Tip
19:00 Anapolis GO – Atletico GO 3.25 3.00 2.15 0:2
Brazilian Mineiro 1 X 2 Tip
18:00 Tombense MG – Democrata 1.50 3.70 5.75 1:0
18:30 Cruzeiro – Villa Nova 1.35 4.20 8.00 1:0
Brazilian Paulista 1 X 2 Tip
18:30 Santo Andre SP – Bragantino 1.95 3.00 3.75 0:0
21:00 Sao Caetano SP – Ferroviaria SP 2.50 2.95 2.70 1:1
Brazilian Paulista A2 1 X 2 Tip
18:00 Nacional AC SP – Portuguesa SP 1.80 3.40 3.80 1:0
18:00 Rio Claro SP – Sertaozinho 1.85 3.40 3.60 2:0
18:00 EC Agua Santa SP – Juventus SP 1.65 3.25 5.00 0:0
18:00 Sao Bernardo – Batatais FC SP 1.50 3.70 5.75 1:0
19:00 Audax São – Atletico Votuporanguense 2.65 3.25 2.35 0:1
19:00 Guarani FC – EC Taubate SP 1.45 4.00 5.75 3:0
19:00 XV de Piracicaba SP – Atletico Penapolense 2.35 3.20 2.70 2:1
Brazilian Paulista A3 1 X 2 Tip
13:00 Taboao DA Serra SP – Marilia SP 2.20 3.30 2.80 2:0
18:00 Desportivo Brasil SP – Rio Branco SP 1.55 3.50 5.50 3:0
18:00 Rio Preto SP – Atibaia SP 2.30 2.90 3.00 2:0
19:00 Capivariano SP – Monte Azul SP 1.95 3.15 3.60 2:0
19:00 Uniao Barbarense SP – Sao Carlos 3.05 3.05 2.20 1:1
20:30 Noroeste SP – GE Osasco SP 2.00 3.10 3.50 0:2
Brazilian Pernambucano 1 X 2 Tip
21:30 Santa Cruz – Nautico PE 2.35 3.20 2.70 2:1
Bulgarian Pr. League 1 X 2 Tip
11:00 Etar Tarnovo – FK Septemvri Sofia 1.90 3.20 3.60 1:0
13:00 Vereya Stara Zagora – CSKA Sofia 8.75 4.10 1.32 1:2
15:30 Cherno More Varna – Beroe 2.55 2.95 2.65 2:1
Chilean Primera 1 X 2 Tip
15:00 Everton Vina – Universidad Catolica 2.90 3.30 2.20 1:1
21:00 Palestino – Colo Colo 5.25 3.90 1.52 0:4
23:30 Universidad Concepcion – Curico Unido 2.15 3.10 3.20 2:1
Chilean Primera B 1 X 2 Tip
21:00 Deportes Puerto Montt – Deportes Magallanes 2.00 3.15 3.40 1:2
Club Friendlies 1 X 2 Tip
06:00 Bonnyrigg White Eagles – Sydney Olympic 3.20 4.25 1.78 0:3
06:30 South Hobart – Hobart Zebras 1.28 5.25 7.00 3:0
07:00 FC Torpedo – FK Isloch Minsk 4.10 3.80 1.65 1:1
09:00 Veles – FK Ryazan 2.40 3.60 2.40 2:0
09:30 Slavoj Vyšehrad – 1.FK Príbram 4.25 4.20 1.58 1:2
10:00 HB Køge – Hvidovre IF 1.68 4.00 3.75 3:0
10:00 SK Hanácká Slávia Kromeríž – MFK Skalica 3.60 3.70 1.78 2:1
10:00 Balmazújvárosi – Cigánd 1.12 7.50 12.00 5:1
10:00 Vyskov – MFK Frydek-Mistek 2.40 3.60 2.40 1:2
10:00 GKS Jastrzebie – GKS Pniowek Pawlowice 1.42 4.00 6.25 4:0
10:00 Vitkovice – SFC Opava 3.60 3.75 1.78 2:2
10:30 Rosenborg – Nardo 1.11 7.75 12.00 5:0
10:45 Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 1.60 4.00 4.20 1:1
11:00 Usti Nad Labem – Chomutov 1.08 9.00 14.00 4:0
11:00 Hellerup IK – Landskrona 3.50 3.80 1.78 0:1
12:00 Loko Vltavin – FK Mas Taborsko 2.60 3.60 2.25 2:0
12:00 Zeleznicar Pancevo – Jedinstvo Surcin 2.00 3.60 3.00 0:0
12:00 Strommen – Hamarkameratene 2.00 4.00 2.80 2:1
12:00 Mezokövesd SE – Cegledi Vse 1.95 3.70 3.10 1:1
13:00 Brage – Nyköpings BIS 1.35 4.80 6.25 4:1
13:00 Narva Trans – Flora Tallinn 5.50 4.50 1.42 1:2
13:00 Mjallby AIF – Kristianstad 1.65 3.90 4.10 2:1
13:00 BATE Borisov – Trakai FK 1.48 4.20 5.00 3:1
13:00 Ringkobing – Skive 2.25 3.50 2.65 2:1
14:00 CSKA Moscow – Esbjerg fB 1.65 3.90 4.00 0:1
14:00 Mjondalen – Kongsvinger IL 1.78 3.80 3.50 2:0
17:00 Asane – Florø 2.25 3.60 2.60 1:1
18:00 Igrejinha – Lajeadense RS 2.60 3.30 2.35 1:2
Colombian Primera A 1 X 2 Tip
21:00 Jaguares De Cordoba – Deportes Tolima 3.00 2.85 2.35 2:0
23:00 Boyacá Chicó – Rionegro Águilas 2.85 2.85 2.45 1:2
23:00 Independiente Medellin – Deportivo Cali 1.62 3.40 4.90 0:0
Colombian Primera B 1 X 2 Tip
19:00 Tigres FC – Union Magdalena 1.95 3.05 3.75 0:1
19:30 Fortaleza FC – Llaneros 2.25 3.05 3.00 2:0
20:00 Valledupar – Real Cartagena 2.20 3.05 3.05 2:0
20:00 Atletico – Club Cortuluá 2.55 3.00 2.60 2:0
21:00 Orsomarso – Universitario De Popayan 1.95 3.10 3.70 0:0
Copa Argentina 1 X 2 Tip
01:00 Central Norte – Sol de América de Formosa 1.72 3.60 4.30 1:1
Croatian 1. HNL 1 X 2 Tip
14:00 NK Osijek – Rijeka 3.15 3.10 2.15 1:2
16:00 Istra 1961 – NK Lokomotiva 3.50 3.05 2.05 1:3
Cypriot Division 1 1 X 2 Tip
14:00 AEK Larnaca – Ethnikos Achnas 1.02 12.00 29.00 2:0
15:00 APOEL Nicosia – Omonia Nicosia 1.60 3.60 4.75 0:0
15:00 Apollon Limassol – Alki Oroklinis 1.12 6.75 15.00 2:1
17:00 Nea Salamina – AEL Limassol 3.75 3.15 1.90 1:3
Czech First Liga 1 X 2 Tip
14:00 FC Banik Ostrava – Slovacko 1.75 3.25 4.50 1:2
14:00 Fastav Zlin – FK Dukla Praha 1.75 3.30 4.50 1:1
14:00 Baumit Jablonec – Teplice 1.95 3.15 3.70 2:0
14:00 FK Mlada Boleslav – MFK Karviná 1.60 3.60 5.00 0:1
15:30 Vysocina Jihlava – Slavia Prague 8.50 4.60 1.30 0:5
17:30 Bohemians 1905 – Zbrojovka Brno 1.90 3.05 4.10 0:0
Danish Superligaen 1 X 2 Tip
15:00 Silkeborg IF – Lyngby BK 1.65 3.80 4.50 0:2
Dutch Eredivisie 1 X 2 Tip
17:30 Vitesse – Excelsior Rotterdam 1.32 4.50 8.50 1:0
18:45 NAC Breda – AZ 4.75 3.80 1.62 1:1
18:45 PSV Eindhoven – Heerenveen 1.30 4.90 8.25 4:1
19:45 ADO Den Haag – Willem II 2.00 3.30 3.50 0:0
Ecuadorian Serie A 1 X 2 Tip
00:30 Barcelona Guayaquil – Universidad Catolica del Ecuador 1.30 4.40 8.50 1:1
17:00 Nacional – Club Sport Emelec 2.60 3.10 2.50 2:1
21:00 Macara – Independiente del Valle 2.15 3.10 3.10 2:0
El Salvador Primera 1 X 2 Tip
21:30 CD Pasaquina – Municipal Limeno 2.20 3.25 2.90 1:1
Eng. National North 1 X 2 Tip
15:00 Alfreton – Salford City 4.30 3.60 1.68 0:2
15:00 Blyth Spartans – Bradford Park 2.00 3.40 3.15 0:1
15:00 Boston United – Leamington 1.72 3.60 4.00 2:0
15:00 Brackley – Darlington 1.68 3.50 4.30 1:1
15:00 Chorley – Gainsborough 1.35 4.20 7.75 3:1
15:00 Curzon Ashton FC – York 4.10 3.60 1.70 0:1
15:00 FC United of Manchester – Stockport 2.85 3.40 2.15 1:2
15:00 Kidderminster – Harrogate Town 1.85 3.50 3.50 2:1
15:00 North Ferriby – Southport 7.00 4.40 1.35 0:2
15:00 Spennymoor Town – Nuneaton Town FC 1.65 3.70 4.25 2:0
15:00 Tamworth – Telford 2.00 3.30 3.30 0:0
Eng. National South 1 X 2 Tip
15:00 Bath – Whitehawk 1.70 3.70 4.00 3:1
15:00 Bognor Regis Town – Braintree 3.70 3.30 1.85 1:3
15:00 Chelmsford – Hemel Hempstead Town 1.90 3.40 3.40 0:2
15:00 Chippenham Town – Hampton & Richmond 3.70 3.30 1.85 2:3
15:00 Gloucester – Concord Rangers 1.95 3.30 3.40 0:2
15:00 Havant & Waterlooville – Hungerford Town FC 1.58 3.50 5.25 0:0
15:00 Poole Town – Eastbourne 2.25 3.25 2.80 1:0
15:00 Truro City – Oxford City 1.72 3.60 4.00 3:1
15:00 Wealdstone FC – Dartford 2.70 3.20 2.35 2:1
15:00 Welling United – St Albans City 2.50 3.30 2.45 0:1
15:00 Weston-Super-Mare – East Thurrock United 1.95 3.60 3.15 1:2
Eng. Premier League 2 1 X 2 Tip
14:00 Stoke City U23 – Fulham U23 2.45 3.80 2.30 2:0
15:00 Liverpool U23 – West Ham U23 1.32 4.75 7.25 4:1
English Championship 1 X 2 Tip
15:00 Cardiff – Middlesbrough 2.45 3.00 2.90 1:2
15:00 Fulham – Aston Villa 2.10 3.25 3.25 2:0
15:00 Preston – Wolverhampton 3.60 3.10 2.05 2:1
15:00 QPR – Bolton 1.82 3.40 4.10 2:1
15:00 Sunderland – Brentford 3.25 3.30 2.10 2:1
15:00 Birmingham – Millwall 2.60 2.95 2.75 1:1
15:00 Burton Albion – Nottingham Forest 3.10 2.95 2.35 2:1
English FA Cup 1 X 2 Tip
12:30 Sheffield Wednesday – Swansea 3.25 3.10 2.20 0:2
15:00 West Bromwich Albion – Southampton 2.75 3.05 2.50 0:2
15:00 Brighton – Coventry 1.28 4.60 10.50 1:1
17:30 Huddersfield – Manchester United 7.25 4.20 1.40 1:5
English Isthmian Premier 1 X 2 Tip
15:00 Folkestone Invicta – Wingate & Finchley 2.25 3.50 2.65 1:1
15:00 Leatherhead – Brightlingsea Regent 1.65 3.70 4.20 1:0
15:00 Dorking – Kingstonian 2.00 3.60 3.00 1:0
15:00 Leiston – Billericay 4.70 4.30 1.50 1:1
15:00 Thurrock – Hendon 2.90 3.60 2.05 0:1
15:00 Margate FC – Burgess Hill Town 1.24 5.50 8.25 5:1
15:00 Dulwich Hamlet – Enfield Town 1.38 4.40 6.25 1:0
15:00 Lowestoft Town – Tooting & Mitcham 1.80 3.60 3.60 2:1
15:00 Staines Town – Needham Market FC 1.52 4.25 4.50 0:1
15:00 Merstham – Tonbridge Angels 2.10 3.50 2.85 1:2
15:00 Worthing FC – Harlow 1.82 3.60 3.50 1:2
15:00 Metropolitan Police – Harrow Borough 1.65 3.80 4.10 3:0
English League 1 1 X 2 Tip
15:00 Oxford United – Plymouth Argyle 2.45 3.25 2.60 1:0
15:00 AFC Wimbledon – Bristol Rovers 2.40 3.15 2.75 0:0
15:00 Doncaster – Fleetwood 1.95 3.10 3.80 1:1
15:00 Gillingham – Walsall 2.30 3.10 2.95 0:2
15:00 Milton Keynes Dons – Charlton 3.25 3.20 2.10 0:3
15:00 Scunthorpe – Northampton 1.75 3.40 4.30 2:1
15:00 Shrewsbury – Rotherham 2.45 3.05 2.75 0:2
15:00 Southend United – Portsmouth 2.75 3.15 2.40 2:1
English League 2 1 X 2 Tip
15:00 Barnet – Accrington 3.30 3.15 2.10 0:2
15:00 Exeter – Mansfield 2.75 3.15 2.40 2:1
15:00 Carlisle – Chesterfield 1.72 3.50 4.25 2:1
15:00 Cambridge United – Grimsby 2.05 3.15 3.40 0:0
15:00 Crawley Town – Lincoln 3.10 3.10 2.20 0:3
15:00 Newport – Notts County 2.50 3.15 2.60 2:0
15:00 Cheltenham – Wycombe 2.60 3.20 2.50 2:0
15:00 Crewe – Colchester 2.90 3.20 2.25 2:1
15:00 Morecambe – Forest Green 2.15 3.15 3.10 2:1
15:00 Stevenage – Yeovil 2.15 3.10 3.25 1:1
15:00 Swindon – Port Vale 1.95 3.25 3.60 1:0
English National League 1 X 2 Tip
15:00 Torquay – Dagenham and Redbridge 1.95 3.25 3.50 1:2
15:00 Chester – Eastleigh FC 2.85 3.20 2.25 0:2
15:00 Halifax – Ebbsfleet 2.45 3.05 2.65 1:0
15:00 AFC Fylde – Leyton Orient 1.68 3.60 4.25 2:0
15:00 Aldershot – Macclesfield 2.15 3.15 3.05 1:0
15:00 Sutton – Wrexham 1.90 3.10 3.80 0:2
15:00 Hartlepool – Woking 2.50 3.10 2.60 2:1
15:00 Boreham Wood – Gateshead 1.72 3.30 4.50 1:1
15:00 Guiseley – Maidenhead 2.65 3.15 2.40 1:1
15:00 Maidstone United – Barrow 2.20 3.15 2.95 1:1
15:00 Solihull Moors F.C. – Dover 2.65 3.00 2.50 1:2
15:00 Tranmere – Bromley 1.58 3.70 4.90 1:0
English Northern Premier 1 X 2 Tip
15:00 Altrincham – Sutton Coldfield 1.17 6.75 10.00 3:0
15:00 Coalville Town – Lancaster City 2.30 3.50 2.55 2:0
15:00 Barwell – Ashton Utd 2.50 3.50 2.35 1:1
15:00 Farsley Celtic – Stafford Rangers 1.68 3.75 4.10 2:1
15:00 Marine – Halesowen Town 2.30 3.40 2.60 2:0
15:00 Rushall Olympic – Workington 2.50 3.50 2.35 0:0
15:00 Stalybridge Celtic – Hednesford Town 2.20 3.40 2.75 0:1
15:00 Warrington Town – Mickleover Sports 2.00 3.40 3.15 1:0
15:00 Whitby Town – Nantwich 2.30 3.50 2.55 0:0
15:00 Stourbridge – Buxton FC 2.40 3.30 2.55 2:0
15:00 Matlock Town – Witton Albion 2.40 3.60 2.40 0:2
English Southern Premier 1 X 2 Tip
15:00 Kings Lynn – Banbury United 1.52 4.20 4.60 1:1
15:00 Dunstable Town – Hereford 14.00 7.00 1.14 0:3
15:00 Hitchin Town – Gosport Borough 1.16 6.50 12.00 4:1
15:00 Merthyr Town – St Ives Town 1.88 3.90 3.15 0:1
15:00 Frome Town – Chesham Utd 2.20 3.70 2.60 1:2
15:00 Kings Langley – Slough Town 3.80 3.80 1.72 0:2
15:00 Kettering – Bishop’s Stortford 1.35 4.60 6.50 4:0
15:00 Stratford Town FC – Dorchester 2.00 3.70 2.95 1:2
15:00 St Neots Town – Tiverton Town 2.35 3.60 2.45 2:0
15:00 Weymouth – Royston Town 1.85 3.60 3.40 2:1
15:00 Farnborough – Biggleswade Town 2.15 3.60 2.70 2:0
15:00 Redditch United – Basingstoke 2.35 3.60 2.45 1:0
Finnish Cup 1 X 2 Tip
11:00 Rovaniemi – AC Kajaani 1.35 4.70 6.75 2:0
12:00 HJK Helsinki – KooTeePee 1.02 12.00 29.00 4:1
12:00 AC Oulu – KuPS 8.25 5.00 1.27 0:5
12:30 Ilves – Lahti 2.15 3.20 3.00 0:2
14:30 Viikingit – JJK Jyvaskyla 3.25 3.50 1.95 2:1
15:45 VPS Vaasa – TPV Tampere 1.07 8.50 17.00 5:1
17:00 HJK Helsinki II – EIF 1.88 3.75 3.25 1:2
French Ligue 1 1 X 2 Tip
16:00 Paris Saint-Germain – Strasbourg 1.04 11.00 25.00 4:1
19:00 Amiens – Toulouse 2.60 2.90 2.75 2:0
19:00 Angers – Saint-Etienne 2.45 2.90 2.95 0:1
19:00 Caen – Rennes 2.45 3.00 2.90 1:0
19:00 Montpellier – Guingamp 1.72 3.30 4.80 0:0
19:00 Troyes – Metz 2.15 3.15 3.20 1:2
French Ligue 2 1 X 2 Tip
14:00 Lorient – Auxerre 1.75 3.40 4.50 1:0
French National 1 X 2 Tip
14:00 Red Star 93 – Grenoble Foot 38 2.50 2.70 2.95 0:2
Friendly Intls. W. 1 X 2 Tip
15:00 Nigeria W. – Senegal W. 1.58 3.70 4.80 1:2
German 3. Liga 1 X 2 Tip
13:00 Sonnenhof Grossaspach – Carl Zeiss Jena 2.25 3.15 3.00 1:0
13:00 Fortuna Köln – Wehen 3.40 3.25 2.00 0:3
13:00 Hallescher – Karlsruhe 2.85 3.00 2.40 0:3
13:00 Meppen – Paderborn 3.40 3.30 2.00 0:2
13:00 Werder Bremen II – Magdeburg 4.60 3.25 1.75 0:4
13:00 Kickers Wurzburg – Zwickau 1.62 3.40 5.25 2:0
13:00 Chemnitz – SpVgg Unterhaching 2.65 3.25 2.40 0:1
German Bundesliga 1 X 2 Tip
14:30 Freiburg – Werder Bremen 2.45 3.20 2.70 2:0
14:30 Cologne – Hannover 96 2.25 3.30 2.95 1:0
14:30 Hamburg – Bayer Leverkusen 3.70 3.30 1.95 0:1
14:30 Wolfsburg – Bayern Munich 7.75 4.50 1.35 1:4
17:30 Schalke 04 – Hoffenheim 2.00 3.40 3.40 1:2
German Bundesliga 2 1 X 2 Tip
12:00 FC Ingolstadt 04 – St Pauli 1.62 3.60 5.25 1:0
12:00 Dusseldorf – Greuther Furth 1.80 3.40 4.20 2:1
12:00 Arminia Bielefeld – Darmstadt 1.95 3.30 3.70 1:2
12:00 Holstein Kiel – Erzgebirge Aue 1.55 3.80 5.50 1:1
German Regionall. Bavaria 1 X 2 Tip
13:00 SpVgg Greuther Fürth II – Bayreuth 2.10 3.50 2.85 2:1
German Regionall. North 1 X 2 Tip
11:00 Wolfsburg II – Eutin 08 1.24 5.25 9.00 5:0
11:30 Hamburger II – SV Drochtersen/Assel 1.75 3.50 4.00 2:1
11:30 FC Altona 93 – Lubeck 4.80 3.80 1.58 1:3
12:00 Hannover 96 II – Hildesheim 1.68 3.30 4.75 3:1
13:00 Rehden – Eintracht Braunschweig II 2.75 3.10 2.35 0:2
German Regionall. Northeast 1 X 2 Tip
12:30 Babelsberg – Luckenwalde 1.25 5.00 9.00 5:0
12:30 Auerbach – Budissa Bautzen 1.72 3.30 4.40 1:2
German Regionall. Southwest 1 X 2 Tip
13:00 Elversberg – TSV Schott Mainz 1.23 5.25 9.25 3:0
13:00 Frankfurt FSV – Eintracht Stadtallendorf 2.20 3.25 2.85 1:1
13:00 Hessen Kassel – Hoffenheim II 3.00 3.40 2.05 1:1
13:00 Röchling Völklingen – Kickers Offenbach 5.75 4.10 1.45 0:4
13:00 Stuttgarter Kickers – Saarbrucken 5.75 4.00 1.45 0:3
13:00 Ulm 1846 – TSV Steinbach 2.70 3.10 2.40 1:1
13:00 Wormatia Worms – Koblenz 2.15 3.25 3.00 1:2
German Regionall. West 1 X 2 Tip
13:00 Alemannia Aachen – Wiedenbruck 2.00 3.25 3.25 0:1
13:00 Verl – Fortuna Düsseldorf II 1.82 3.30 3.90 2:1
13:00 SV Rodinghausen – Erndtebrück 1.35 4.50 7.00 2:1
13:00 FC Wegberg-Beeck – Cologne II 2.35 3.40 2.55 0:1
Greek Football League 1 X 2 Tip
13:00 Panachaiki – Aiginiakos 1.09 7.50 17.00 2:0
13:00 Sparti – OFI Crete 3.90 3.40 1.80 0:1
Greek Superleague 1 X 2 Tip
13:00 Kerkyra – Apollon Smyrnis 2.35 2.85 3.05 2:1
15:15 Asteras Tripoli – Atromitos 2.35 2.80 3.15 2:0
17:30 Lamia – PAOK 11.00 4.25 1.30 1:4
Guatemalan Liga Nacional 1 X 2 Tip
02:00 Petapa – Deportivo Malacateco 1.35 4.20 7.25 0:0
Icelandic League Cup 1 X 2 Tip
12:30 Stjarnan – Haukar Hafnafjordur 1.55 3.90 4.70 3:1
15:00 Magni – KR Reykjavik 9.50 5.50 1.22 0:4
15:15 Fram Reykjavik – IBV Vestmannaeyja 3.80 3.50 1.78 1:3
17:00 KA Akureyrar – IR Reykjavik 1.13 6.50 14.00 4:0
17:15 Vikingur – Valur 3.50 3.60 1.82 1:3
Indian League 1 1 X 2 Tip
08:30 Gokulam FC – East Bengal Club 4.80 3.25 1.68 1:3
12:00 Chennai City – Churchill Brothers 2.35 2.85 3.00 0:2
Indian Super League 1 X 2 Tip
14:30 NorthEast United – Kerala Blasters 2.95 2.95 2.35 1:3
Irish Premier League 1 X 2 Tip
19:45 Sligo Rovers – Limerick FC 2.05 3.10 3.50 0:1
Israeli Premier League 1 X 2 Tip
14:00 Maccabi Tel-Aviv – Hapoel Raanana 1.19 5.75 12.00 5:1
16:00 MS Ashdod – Hapoel Akko 2.00 3.00 3.70 2:1
16:15 Hapoel Bnei Sakhnin – Maccabi Haifa 3.75 3.05 2.00 2:0
18:30 Hapoel Beer Sheva – Maccabi Petach-Tikva 1.42 3.90 7.00 2:1
Italian Primavera 1 X 2 Tip
12:00 Torino U19 – Juventus U19 2.25 3.30 2.75 2:1
13:30 Chievo U19 – Bologna U19 1.68 3.70 4.10 0:0
13:30 Roma U19 – Fiorentina U19 1.78 3.50 3.80 1:2
13:30 Napoli U19 – Lazio U19 1.68 3.60 4.30 3:1
13:30 Genoa U19 – Milan U19 2.60 3.40 2.30 2:0
14:00 Atalanta U19 – Verona U19 1.35 4.40 7.00 4:0
Italian Serie A 1 X 2 Tip
14:00 Udinese – Roma 4.10 3.50 1.78 1:2
17:00 Chievo – Cagliari 2.40 3.00 2.95 2:1
19:45 Genoa – Inter Milan 3.15 3.00 2.30 0:2
Italian Serie B 1 X 2 Tip
14:00 Venezia – Avellino 1.82 3.25 4.30 1:0
14:00 Foggia – Carpi 1.88 3.25 4.00 1:0
14:00 Perugia – Palermo 2.45 3.05 2.85 1:0
14:00 Empoli – Parma 1.85 3.20 4.30 1:2
14:00 Virtus Entella – Pescara 2.45 3.25 2.65 0:1
14:00 Novara – Spezia 2.35 2.80 3.25 1:1
14:00 Cesena – Cittadella 2.50 3.20 2.65 2:1
14:00 Salernitana – Pro Vercelli 1.90 3.15 4.10 1:2
Italian Serie C Girone B 1 X 2 Tip
13:30 Triestina – Albinoleffe 2.10 3.05 3.30 0:1
13:30 Fano – Vicenza 2.50 2.80 2.85 1:2
15:30 Bassano Virtus – Fermana 2.05 2.95 3.60 0:1
15:30 Padova – Ravenna 1.38 3.90 8.00 3:0
15:30 AC Reggiana 1919 – Santarcangelo 1.45 3.70 6.50 2:1
15:30 Feralpisalo – Teramo 1.50 3.60 6.00 4:0
Jordanian Pro League 1 X 2 Tip
13:00 Al Hussein – Al-Wehdat 5.00 3.50 1.60 1:3
15:30 AL Faisaly – Shabab Al-Ordon 1.95 3.05 3.70 1:0
Kenyan Premier League 1 X 2 Tip
12:00 Ulinzi Stars FC – Mathare United 1.78 2.95 4.75 1:0
12:00 Chemelil Sugar FC – Kariobangi Sharks 2.70 2.70 2.70 0:3
12:00 Wazito FC – Kakamega Homeboyz 2.75 2.70 2.65 2:0
Macedonian 1. MFL 1 X 2 Tip
13:00 FK Renova – FK Sileks 2.50 3.20 2.50 0:1
Mexican Liga Ascenso 1 X 2 Tip
01:00 Potros Uaem – Cafetaleros de Tapachula 2.25 3.15 2.90 0:0
02:00 Atlético San Luis – Club Celaya 2.65 2.95 2.55 2:1
02:00 Correcaminos – Zacatepec 1.95 3.05 3.70 0:2
22:00 Mineros De Zacatecas – Murciélagos 1.58 3.60 5.00 0:2
Mexican Primera 1 X 2 Tip
01:00 Monarcas Morelia – Lobos 2.05 3.40 3.15 0:0
23:00 Cruz Azul – Puebla 1.82 3.20 4.20 1:2
Moroccan GNF I 1 X 2 Tip
15:00 Chabab Rif Hoceima – Olympic Safi 2.30 2.80 3.15 1:1
N. Irish Championship 1 X 2 Tip
15:00 Ballyclare – Portadown 2.30 3.90 2.40 0:2
15:00 Welders – Loughgall 2.15 3.60 2.75 1:2
15:00 Newry City – Institute FC 2.30 3.50 2.55 2:1
15:00 PSNI – Lurgan Celtic 1.60 4.00 4.20 3:0
N. Irish League Cup 1 X 2 Tip
17:30 Ballymena – Dungannon 1.90 3.30 3.60 0:2
N. Irish Premiership 1 X 2 Tip
15:00 Carrick Rangers – Warrenpoint Town 2.70 3.25 2.30 2:1
15:00 Cliftonville – Linfield 2.75 3.20 2.30 2:0
New Zealand Premiership 1 X 2 Tip
01:00 Tasman United – Auckland City 9.25 5.25 1.23 0:3
Panamanian Primera 1 X 2 Tip
01:00 Santa Gema FC – Alianza FC 2.55 2.85 2.75 1:1
22:45 Plaza Amador – CD Arabe Unido 2.40 2.95 2.80 2:1
Paraguayan Primera 1 X 2 Tip
22:30 Cerro Porteno – Sol de America 1.68 3.40 4.50 2:0
Peruvian Primera 1 X 2 Tip
01:00 Deportivo San Martin – Universitario de Deportes 3.25 3.25 2.00 0:1
18:15 Comerciantes Unidos – Ayacucho 2.30 3.15 2.80 1:1
20:30 Real Garcilaso – FBC Melgar 2.00 3.30 3.30 0:1
22:45 Sport Rosario – UTC de Cajamarca 2.15 3.00 3.25 1:1
Polish Ekstraklasa 1 X 2 Tip
14:30 Wisla Plock – Zaglebie Lubin 2.15 3.20 3.25 0:0
17:00 Jagiellonia Bialystok – Cracovia Krakow 1.68 3.50 4.70 2:1
19:30 Wisla Krakow – Arka Gdynia 2.10 3.10 3.40 1:2
Port. Segunda Liga 1 X 2 Tip
11:15 Gil Vicente – Sporting Lisbon B 2.35 3.05 2.85 0:1
15:00 Sporting Braga B – Arouca 2.85 2.90 2.45 2:1
18:00 Academica – Vitoria Guimaraes B 1.45 3.90 6.75 4:1
Portuguese Prim. Liga 1 X 2 Tip
16:00 Aves – Maritimo 1.82 3.30 4.60 0:0
18:15 Benfica – Boavista 1.20 6.00 15.50 5:0
20:30 Estoril – Belenenses 1.92 3.25 4.00 2:0
Qatari Stars League 1 X 2 Tip
13:45 Al-Markhiya – Al Khor 2.60 3.30 2.35 1:3
15:55 Al Sadd – Al Arabi 1.25 5.50 8.00 5:0
Romanian Liga 1 1 X 2 Tip
12:00 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Concordia Chiajna 2.50 2.80 2.90 1:0
18:45 CFR Cluj – Astra Giurgiu 1.65 3.25 5.50 2:0
S. African Pr. League 1 X 2 Tip
13:30 Baroka – Chippa United 2.30 2.95 3.05 0:0
13:30 Golden Arrows – Bidvest Wits 2.85 2.90 2.45 2:0
18:15 Kaizer Chiefs – Cape Town City FC 2.15 2.90 3.50 2:1
Saudi Arabian Pro League 1 X 2 Tip
15:35 Al Faisaly – Ohod Madinah 1.62 3.50 4.80 3:0
17:30 Al Ittihad – Al Fateh 1.62 3.75 4.40 1:2
Scottish Challenge Cup 1 X 2 Tip
19:35 The New Saints FC – Dumbarton 1.42 4.30 6.25 1:1
Scottish Championship 1 X 2 Tip
15:00 Brechin – Falkirk 6.75 4.30 1.40 0:4
15:00 Queen of the South – Greenock Morton 2.30 3.20 2.85 2:0
15:00 Livingston – St Mirren 2.70 3.15 2.45 1:1
Scottish League 1 1 X 2 Tip
15:00 Albion Rovers – Raith 5.00 3.90 1.52 1:3
15:00 Airdrieonians – Queens Park FC 2.00 3.30 3.25 1:1
15:00 Ayr – East Fife 1.38 4.40 6.25 1:1
15:00 Forfar – Stranraer 2.90 3.40 2.10 1:3
15:00 Arbroath – Alloa 1.90 3.50 3.30 0:2
Scottish League 2 1 X 2 Tip
15:00 Peterhead – Berwick 1.24 5.25 9.00 4:1
15:00 Stenhousemuir – Edinburgh City 1.50 3.80 5.50 1:1
15:00 Elgin City – Montrose 2.55 3.25 2.45 0:0
15:00 Clyde – Cowdenbeath 1.62 3.50 4.75 0:0
15:00 Stirling Albion – Annan 2.05 3.30 3.10 0:1
Scottish Premiership 1 X 2 Tip
12:30 Ross County – Hearts 3.05 3.15 2.25 2:0
15:00 Hibernian – Aberdeen 2.55 3.10 2.65 2:0
15:00 Partick – Dundee 2.30 3.10 3.00 2:1
15:00 Motherwell – Kilmarnock 2.40 3.05 2.90 2:0
Serbian Super Liga 1 X 2 Tip
13:00 Zemun – Borac Cacak 1.58 3.30 5.75 2:1
13:30 Crvena Zvezda – Javor 1.09 7.50 18.00 4:0
16:00 Cukaricki Stankom – Macva Sabac 1.25 4.80 10.00 3:0
16:00 FK Rad – FK Radnik Surdulica 2.25 3.00 3.00 2:1
16:00 Vojvodina – Vozdovac 1.75 3.25 4.40 3:1
Slovakian Super Liga 1 X 2 Tip
15:00 FC Vion Zlate Moravce – Spartak Trnava 3.05 3.10 2.20 2:1
Slovenian Division 1 1 X 2 Tip
12:00 Ankaran Hrvatini – NK Aluminij 3.00 3.25 2.20 2:0
Spanish Liga Primera 1 X 2 Tip
12:00 Las Palmas – Seville 3.40 3.60 2.00 0:3
15:15 Eibar – Barcelona 6.75 4.40 1.45 0:4
17:30 Alaves – Deportivo La Corunya 1.88 3.40 4.10 1:0
19:45 Malaga – Valencia 3.70 3.30 2.00 1:1
Spanish Liga Primera W. 1 X 2 Tip
09:45 Real Betis W. – Fundacion Albacete W. 1.50 4.00 5.25 3:0
12:00 Atletico Madrid W. – Valencia W. 1.55 3.80 5.00 2:1
Spanish Liga Segunda 1 X 2 Tip
15:00 Osasuna – CF Reus Deportiu 1.55 3.40 6.50 3:0
17:00 Real Oviedo – Albacete Balompie 1.55 3.40 6.50 3:0
17:00 Alcorcon – Tenerife 2.30 2.90 3.20 1:1
19:00 La Hoya Lorca CF – Sporting Gijon 3.80 3.20 1.95 0:1
19:30 Gimnastic Tarragona – Zaragoza 2.35 3.00 3.00 1:1
Spanish Seg. B Gr.1 1 X 2 Tip
16:00 Club Rápido de Bouzas – Real Valladolid B 1.30 4.90 7.50 5:0
Spanish Seg. B Gr.2 1 X 2 Tip
15:00 SD Gernika – Barakaldo 2.00 3.10 3.50 2:1
16:00 Arenas Club De Getxo – Amorebieta 1.90 3.15 3.75 1:2
Spanish Seg. B Gr.3 1 X 2 Tip
16:00 Villarreal B – CD Ebro 1.65 3.25 5.00 2:0
16:00 Valencia CF Mestalla – Llagostera 1.95 3.05 3.75 1:1
Swedish Cup 1 X 2 Tip
13:00 AIK – Syrianska FC 1.09 7.50 18.00 2:1
13:00 Oddevold – Halmstads 4.30 3.50 1.68 0:1
13:00 Kalmar – Atvidaberg 1.09 7.25 18.00 2:1
15:00 GIF Sundsvall – Norrby IF 1.58 3.70 4.90 1:1
15:00 IFK Norrköping – Helsingborg 1.45 4.00 5.75 3:0
15:00 Sirius – Östers IF 1.80 3.50 3.75 2:1
15:00 IFK Göteborg – Varbergs 1.22 5.25 10.50 5:0
Swiss Challenge League 1 X 2 Tip
18:00 Rapperswil-Jona – Schaffhausen 3.40 3.40 1.95 1:2
Swiss Super League 1 X 2 Tip
18:00 Basel – St Gallen 1.19 6.00 12.00 2:1
18:00 Lugano – Grasshopper 2.00 3.20 3.60 2:1
Thai Premier League 1 X 2 Tip
10:45 Pattaya United – Chainat Hornbill 2.00 3.50 3.10 0:2
11:00 Muangthong United – Port FC 1.42 4.50 5.50 3:1
12:00 Suphanburi – Nakhon Ratchasima 1.88 3.50 3.40 0:0
13:00 BEC Tero Sasana – Bangkok United 4.60 4.00 1.55 0:3
Tunisian Ligue 1 1 X 2 Tip
14:00 US Monastirienne – Olympique de Medenine 1.62 3.30 5.25 1:1
Turkish Lig 1 1 X 2 Tip
10:00 Balikesirspor – Elazigspor 1.95 3.20 3.50 0:2
10:00 Erzurum BB – Gaziantepspor 1.10 7.25 16.00 3:0
12:30 Giresunspor – Denizlispor 1.55 3.50 5.75 3:0
12:30 Manisaspor – Adanaspor 5.25 3.50 1.58 1:1
Turkish Super Lig 1 X 2 Tip
10:30 Antalyaspor – Kayserispor 2.70 3.10 2.50 2:0
13:00 Sivasspor – Osmanlispor 2.00 3.30 3.50 0:0
16:00 Fenerbahce – Alanyaspor 1.35 4.80 7.25 4:0
Turkish Super Lig U21 1 X 2 Tip
09:00 Sivasspor U21 – Osmanlispor U21 2.65 3.50 2.25 0:3
09:30 Fenerbahce U21 – Alanyaspor U21 1.40 4.10 6.50 2:1
Ukrainian Premier League 1 X 2 Tip
12:00 Stal Kamianske – PFC Oleksandria 4.75 3.25 1.72 1:4
15:00 Vorskla Poltava – Veres 2.00 2.95 3.75 1:0
Uruguayan Primera 1 X 2 Tip
20:00 Liverpool Montevideo – CA Boston River 2.25 3.15 2.95 0:2
20:00 Montevideo Wanderers – Penarol de Montevideo 3.80 3.50 1.82 0:1
20:00 CA Progreso – Rampla Juniors 1.85 3.40 3.80 1:1
Venezuelan Primera 1 X 2 Tip
19:30 Anzoategui – Portuguesa 2.55 3.00 2.60 1:0
20:00 Zulia – Monagas 1.90 3.20 3.70 0:2
23:00 Academia Puerto Cabello – Estudiantes Merida 2.35 2.95 2.90 2:1
Welsh Premier League 1 X 2 Tip
14:30 Newtown AFC – Barry Town 2.05 3.25 3.20 0:1
14:30 Cardiff Met University – Cefn Druids 1.85 3.20 3.90 2:1
14:30 Llandudno FC – Carmarthen 1.75 3.50 4.00 0:0

Leave a Reply