En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Biletix Alternatifi Siteler – Bilet Al – Bilet Sat

Biletix Alternatifi Siteler

Biletix alternatifi siteler arıyorum diyorsanız birazdan tanıtacağımız site tam size göre. Hem de ekstra birçok özelliğe sahip. Ticketbis sitesi son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli siteler arasında. Özellikle konser biletleri ağırlıklı sitede festival biletleri, futbol maç biletleri, basketbol maç biletleri, gibi birçok bilete hızlı arama menüsü sayesinde kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz.

Bu Sitede Kendi Biletinizi De Satabilirsiniz

Bu harika siteyi rakiplerinden ayıran en büyük özelliği hiç kuşkusuz sadece bilet al özelliğinin yanı sıra, bilet sat özelliğinin de bulunması. Yani amatör veya profesyonel bir etkinlik düzenliyorsanız bu sitede kolayca biletinizi satmanız mümkün. 300 binden fazla biletin bulunduğu sitede size de yer var.

Sadece Türkiye Değil Tüm Dünyadaki Etkinlik Biletleri Mevcut

Bilet almak ve bilet satmak bu sitede çok kolay demiştik. Bu özelliği sadece Türkiye geneli olarak düşünüyorsanız bakış açınızı daha genişletmenizi öneriyoruz. Dünya genelinde bilet alp satabileceğiniz bu harika sitenin ortakları da büyük ölçekli global firmalardan oluşuyor. Hızlı ve güvenli bilet alıp satabileceğiniz Ticketbis sitesinde tiyatro biletleri, müzikal biletleri, opera biletleri, kabare biletleri, sirk biletleri, sihirbazlık gösterisi biletleri, dans biletleri ve çocuk etkinlikleri biletleri gibi yüzbinlerce bilet bulmak mümkün.

Bu Site Kendi Alanında Rakipsiz Olmaya Aday

Haftaiçi 10:30 – 14:00 ile 15:00 – 17:00 çalışma saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz sitenin merkez ofisi Amerika Birleşik Devletleri California eyaletinde bulunmaktadır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Toygun 24 Ağustos 2016

Bu yaz arkadaşlarla çok eğlendik. Eğlencenin anahtarı biletix 🙂 daha gidilecek çok konser var 🙂

sahne perdesi 27 Şubat 2017

biletix artık organizasyonlarda uzmanlaştı biletin yerin hiçbir sorun olmadan yaşanabiliyor