En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Sevgiliye Hediye Dolu Dolu Kişiye Özel Yastık

Geçmiş yıllarda hediye almaya karar verdiğinizde hediyenin kabul görmesi ve beğenilmesi için pahalı olması bir gereklilik gibi görünürdü. Günümüzde hediye konusunda beklenen neredeyse tek şey manevi ve duygusal içerikte olmasıdır. Bu durum insanları pahalı bir eşya alıp hediye olayını halletmek yerine düşünmeye ve karşısındaki insanın kalbine dokunacak hediyeyi bulma arayışına sokuyor. Bu arayışta her zaman aradığınızı bir çırpıda bulmanızı sağlayan kapyakala.com Sevgiliye Hediye Dolu Dolu Kişiye Özel Yastık ile çok daha çabuk karar vermenize yardımcı oluyor.

Kişiye Özel Yastık Tasarımı Nelerden Oluşuyor?

Başımı her yastığa koyduğumda seni düşünüyorum cümlesi gerçek oluyor. Otuz beş santimetreye otuz beş santimetre ölçülerinde silikon elyaftan oluşan yastık, yumuşaklığı ile ayrı bir beğeni kazanıyor. Yastığın üzerinde sekiz adet fotoğraf bölümü, isimler ve tarih kısmı son olarak da kalp içerisinde mesajınızın yer aldığı bölüm bulunuyor. Fiyat olarak da son derece uygun olan ürün sevdiğiniz kişinin her an gözünün önünde olmanızı sağlayarak sizi unutulmaz kılıyor. Saten kumaşın verdiği yumuşaklık beraberinde kayganlık hissi ile dokunur dokunmaz onayınızı kapmayı başaran yastık, özel baskı tekniğiyle uzun süre kalıcılığını korumaktadır. İçi çıkarılarak yıkanabilir özellikte olan ürün, görselliğinin yanı sıra sağlık ve temizlik konusunda da size kolaylık sağlamaktadır.

Yıl dönümleriniz ve tüm özel günlerinizdeki endişeleriniz son buluyor

Evlilik yıl dönümünüz kapıda mı? Yine bir doğum gününde ne alacağınıza karar veremeden derin düşüncelere mi daldınız? Bu kez karar vermeniz uzun sürmeyecek. Sevgiliye hediye dolu dolu kişiye özel yastık tüm acabalarınızı ve keşkelerinizi yok ediyor. Aşk yastığınız cebinizi yakmadan, fazla bekletmeden siparişinizden kısa bir süre sonra istediğiniz adrese geliyor. Sevgilinizin mutluluğunun, size olan hayranlığının artmasını sağlayan yastık, en güzel anlarınızın olduğu fotoğraflarla ve birlikteliğinizin mottosu olan mesajınızla hayatınızı bununla birlikte ilişkinizi renklendirecek.

Aşk yastığına Nasıl kavuşacağını merak edenleri buraya alalım

Kişiye özel yastığınıza daha fazla zaman kaybetmeden sahip olmak istiyorsanız hemen yazının altında yer alan satın al butonuna tıklamakla işe başlayabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz linkte ilk olarak aşkınızın temsili olan kalp mesajında yer almasını istediğiniz cümleleri ilettikten sonra isimler ve tarih bilgilerini girebilirsiniz. Tarih altı mesajınızı da iletmenizin ardından onaylayarak sipariş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik yıl dönümünde, doğum gününde, sevgililer gününde, tanışma yıl dönümünde yani sizin için tüm özel günlerde sevgilinizin yüzünü güldürmek bu kadar kolay. Benim onunla geçirdiğim her gün özel diyorsanız aşk yastığı sizin için bulunmaz bir jest hediyesi olacaktır. Aşk tazelemek için daha ne bekliyorsunuz?

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 11 yorum yapılmış.

Aşk adamı 22 Haziran 2017

Bir hafta sonra birinci yılımız doluyo kız arkadaşım için duygu seli yaratıck bir hediye resmen ayağıma geldi teşekkürler

Şirine 22 Haziran 2017

Çok güzel bir ürün önemli günlerin en güzel şekilde yad edilebileceği hediyelerden biri çok sevdim.

Gökhan DUMAN 29 Haziran 2017

Merhabalar, güzel yazı hem sade hem akıcı olmuş başarılı bir iş çıkartmışsınız teşekkürler.

Başarılarınızın devamını dilerim.

bayram tatlısı 3 Temmuz 2017

ayyy çok tatlı bir tane değil üç tane sipariş veresim geldi. Tam doğum günü hediyesi

Gözde 3 Temmuz 2017

Manevi anlamı var evet ama tek olacaksa basit geldi bana bu hediyenin yanında şık bişiyde olmalı dimi ama 🙂

elçin 6 Temmuz 2017

Sevgili durmuyordu üst üste beğeni kahkahaları atıyordu. Sen diyordu nasıl diyordu nerden diyordu ne ara aldın diyordu. Sonra resimlerimizi görüyordu bir kahkaha daha patlatıyordu. Sonra boynuma sarılıyordu teşekkür ediyordu.

kapyakala 9 Temmuz 2017

Memnun kalmanıza çok sevindik. Diğer ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Demirdöküm Servisi 23 Ağustos 2017

Selamlar. Site güzel içerikler sade ve öz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sevgilimle 7 Kasım 2017

Bu yastıktan bir adet sevgilimi hediye aldım ama fotoğraflar eksik basılmıştır. Daha sonra tekrar gönderdim yeniden baskı yapıp gönderdiler. Herkese tavsiye ederim çok etkili hediyedir.

Uğur 28 Kasım 2017

Bu yastığı yaptırıp öylece duvara asasım var. Çok güzel görünüyor.

instagram giriş 2 Ocak 2018

Sevgilim olmasa bile yastığı çok beğendim illa sevgilime değil sevdiğim bir arkadaşıma almak isterim