En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Bu Projeye Hayır Diyemeyeceksiniz

En Az Satanlar, Ev & Yaşam 1 Nisan 2016

in istanbul topkapı projesi

İnternet sektörü içerisinde yaptığı yenilikler ve yeni projeler ile bir adım önde olan kapyakala.com tüketicilerin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri bir araya getirmektedir. Tüm yenilikleri bir araya getirerek profesyonel hizmet sunmakta ve bunu da alanında uzman kadrosu ile birlikte yapmaktadır. Online alışveriş konusunda profesyonel hizmet veren firmaları sizinle buluşturarak garantili hizmet almanıza katkı sağlamaktadır. Ucuz alışveriş yapmanıza da imkan vermesi ayrı bir avantaj teşkil etmektedir. Alışveriş siteleri arasından en iyilerine kolay bir şekilde ulaşmanıza imkan vererek, kaliteli ürün almanızı ve bunu ekonomik fiyat politikasına uygun olarak gerçekleştirmesi de ayrı bir önem taşımaktadır. Kapyakala.com yeni bir projeyi daha size sunmaktadır. Bu proje ile yaşam kaliteniz daha üst seviyeye yükselecek ve farklı bir yaşantının kapısını aralayabileceksiniz. İn İstanbul Topkapı projesi zengin görseli ile fark oluşturmaktadır. Size özel sunulan bu projele ile fark oluşturabilir ve yaşamdan tat alabilirsiniz.

Size Özel Ödeme Kolaylıkları İle Sahip Olun

İn istanbul topkapı %1 peşinat imkanı ile ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıkları da sunulmaktadır. Şehrin merkezinde ulaşım kolaylıkları içerisinde ev sahibi olmak isterseniz acele etmeniz gerekecek. Çünkü proje kalitesi ile ön plan da yer almakta ve herkes tarafından tercih edilmektedir. Ödeme tutarlarında kapyakala.com size özel fiyatları sunmaktadır. 3.800 TL peşinat ile 48 aya varan vade seçenekleri ile şehrin merkezinden ev sahibi olabilirsiniz. Kurumsal olarak sunulan bu hizmetler için her türlü yasal izin alınmıştır. Güven içerisinde dairenizi alabilirsiniz. Proje İŞGYO ortaklığı çerçevesinde size sunulmaktadır.

Ulaşım Kolaylığının Tadını Çıkarın

Kapyakala.com ev almak isteyenlere özel çalışmalar yapmaktadır. Yenilikçi yapısı ile her zaman yeni ürün ve projeleri size sunarak yararlanmanızı amaçlamaktadır. Bunun için İnistanbultopkapı adresini sizinle tanıştırmaktadır. Buradan alacağınız ev sayesinde ulaşımda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Merkezi konumu ile her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Davutpaşa kampusune uzaklığı 100 metredir. Metroya da yakınlığı ile her yere kolayca ulaşabileceksiniz. Davutpaşa metrosuna uzaklığı 100 metredir. Buradan aktarmalı olarak havaalanı veya Kadıköy metrolarına geçiş yapabilirsiniz. Feribot iskelesine uzaklığı ise 5 kilometredir.

İnistanbultopkapı projesinden ev sahibi olmak isterseniz ödeyeceğiniz rakamlar dairenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. 1+1 daire sahibi olmak isterseniz ödemeniz gereken tutar 479.000 TL tutarında olmaktadır. Ödeme seçenekleri arasında faizsiz ödeme planlarına da yer verilmiştir. %30 peşinat vererek 48 ay gibi taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İsteyenler banka kredisi kullanarak da bu proje içerisinden ev sahibi olabilirler.

Kapyakala.com rahat ve huzurlu bir yaşam alanına sahip olabilmeniz için İnistanbultopkapı adresi ile işbirliği yaparak size yardımcı olmaktadır. Özellikle projenin mimarisi dikkat çekmektedir. Zengin ve kaliteli bir mimari yapısı ile sizi şaşırtacaktır. 25.564 m2 arsa alanı ile geniş bir yaşam alanı sunulmaktadır.

Daire Seçenekleri İle İstediğiniz Büyüklükte Ev Sahibi Olun

Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer almaktadır. Büyüklük ve konuma göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Evlerin büyüklükleri 48m2 ile 308 m2 arasında değişmektedir. Odalarınızı kendi tarzına göre döşeyebilir ve kaliteli görseller elde edebilirsiniz.

Foldhome Avantajlarına Da Sahip Olacaksınız

Kapyakala.com sizin için yeni bir avantajı daha sunmaktadır. İnistanbultopkapı projesinden ev alanlar foldhome avantajına da sahip olacaktır. Bu avantajın içerisinde müzik odası, sosyal aktiviteler, eğlence odası gibi seçenekler yer almaktadır. Bu tarz imkanları sabit tutar olmadan sadece kullandığınız an kadar ödeyebileceksiniz. Bu da sizin için avantaj sağlayacaktır.

İnistanbultopkapı projesi ile şehir merkezinde rahat ve huzurlu bir yaşam içerisinde yer almak isterseniz size sunulan bu imkanlardan hemen yararlanmanız için acele etmeniz gerekir. Kurumsal olarak verilen bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Sizin için her ayrıntının düşünüldüğü bu projede çocuklarınız da rahat edecektir. Onlar için tasarlanmış oyun alanlarında keyifli anlar yaşayacaklardır. Sizde bu projeden ev sahibi olmak isterseniz kapyakala.com sunduğu fırsat ve kampanyalardan hemen yararlanabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken doğru adımları atmak ve gelecekte karlı bir projeye imza atmak olacaktır. Bunun için bu fırsatları kaçırmamalı ve projenin getirilerini yakından takip etmelisiniz. Sizin için en iyisini düşünen kapyakala.com bu proje ile huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

Ceren 1 Haziran 2016

İstanbul da ev almak hayal olmaktan çıkıyor galiba. Fiyatlar böyle bir proje için gayet iyi duruyor. Ev almak isteyenler kolları sıvasın kaçırmadan

Hakan 1 Haziran 2016

Aydınlatıcı ve yönlendirici bir yazı olmuş teşekkürler.

Cahit 2 Haziran 2016

İstanbul şartların evlerin fiyatı iyi görünse de orta gelirli bir aile için ev almak yine hayalden öte geçmiyor.

nadide 2 Haziran 2016

Bu fiyatlara uygun diyenleri gerçekten anlamıyorum. Bir eve servet istiyorlar. Bu fiyatlar devam ettikçe kira vermeye mahkumuz.