En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Yeni Nesil Bilgisayar Arayanlar İçin Powergate Flash R07

Powergate Flash-R07 İ5-430M

Artık eski bilgisayarınızla aranızdaki bağ tamamen koptuysa ve gelişen teknolojinin ardında kalan bir bilgisayara sahipseniz kısaca yeni bir bilgisayara sahip olmanızın zamanı geldiyse Powergate Flash R07 İ5-430M tamamen ihtiyaçlarınıza cevap vermek için üretilmiş bir model. Genelde eskiyen bilgisayarların donanımsal özellikleri olduğu göz önünde bulundurulduğunda yeni bir monitör almanıza gerek kalmayabiliyor. Powergate Flash modelleri yeni nesil teknolojisi ile kullanıcılara rahatlığı sunuyor.

Powergate Flash-R07 İ5-430M tam da böyle bir model tüketici dostu olan ürün monitörsüz satılmakta. Bu durum hali hazırda sahip olduğunuz monitörü kullanabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca cihazın en önemli özelliği Freedos olarak gelmesi. Cihazda hiçbir işletim sistemi kurulu olmadığı için ekstra para ödemenize gerek kalmıyor. Dilerseniz sahip olduğunuz lisanslı Windows’u dilerseniz Linux özgür yazılımını bilgisayara yükleyebiliyorsunuz. Powergate Flash fiyatları özelliklerine göre daha ekonomik tutarlarsa seyretmektedir.

Tam manası ile oyun ve iş ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan cihazda 8Gb’lık ram kullanıcılara sunulmuş durumda. Bu yüksek kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren bir bütünlüğün ilk halkası oluyor. Ayrıca yine 1Tb kapasiteli hard disk ile ihtiyacınız olandan fazlası bir kullanım alanına sahip olacaksınız. İntel Hd ekran kartı ile sunulan ürün görselliğin öne çıktığı her alanda sizi fazlası ile mutlu edecektir. 2.26 Ghz hız frekansı ile çalışan i5-430m işlemci ile en karmaşık işlemlerin dahi altından kalkabileceksiniz. Klavye ve mause paketin içine dahil edilmiş olan Powergate Flash-R07 İ5-430M Ethernet 10/100 teknolojisi ile stabilleştirilmiş durumda.

Yüzde 26 İndirimli Alabileceğiniz Tek Adres

Bu modeli satın almak isterseniz %26 indirimle satın alabilirsiniz. Bu indirimi sunan adres kapyakala.com olarak karşınıza çıkacaktır. Firma kalitesi ve hizmeti ile ön planda yer alan ve online alışverişte müşteri memnuniyetine önem veren firmalar arasında yer alır.

Ürün size ödeme kolaylıkları ve taksit seçenekleri ile sunulmaktadır. İ5 teknolojisinin tüm özelliklerini barındıran bu model ile hızınızı kimse kesemeyecek. Teknolojik tüm yenilikleri özelliklerinde bulunduran bu model hafızası ile de ön planda yer almaktadır. Kaliteli bir ürün arıyorsanız bu modeli sakın kaçırmayın. Bu fırsat size özel, sakın kaçırmayın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Bay kontak 13 Nisan 2017

Pc değişim zamanı geldi. Rastladığım iyi oldu alternatifler arasına girebilecek kalitede düşünmek lazım.