En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Uygun Fiyata Dizüstü Bilgisayar – Lenova Thinkpad Yoga

lenovo laptop modelleri

Her değişik markanın yaptığı dizüstü bilgisayar modelleri gün geçtikçe daha fazla yükseltmeye devam etmektedir. Dizüstü bilgisayarlarda artık hem tablet hem bilgisayar şeklinde kullanılabilmektedir. Bilgisayarlar masa üstünden diz üstüne geçtikten sonra hem taşınabilmesi kolay hem de fazla yer kaplamayan cihazlar tercih edilmeye başlanmıştır.

İşte tam da bu durumda lenova markasının sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet göz önüne gelmektedir. Lenova thinkpad yoga laptop daha fazla gelişmiş özellikleri ile alıcıyı cazibesi ve üstün kalitesi ile etkilemektedir.  Lenovo laptop modelleri uzun süredir piyasa da olan ve en iyi cihaz üretimine sahip bir teknolojik firmadır. Bu teknolojik yapı altında dizayn edilen, tasarlanan, üretilen her cihaz oldukça kullanışlı ve kaliteli olmaktadır.

Lenova thınkpad yoga dizüstü bilgisayar olarak en üstün özelliklere sahiptir. Bilgisayarın işletim ailesi sistemi MS Windows olmaktadır. İşletim sistemi ise son çıkan program olan Windows 10 pro olarak ayarlanmaktadır. Ekran çözünürlüğü oldukça kaliteli ve 12,5 inç ekran genişliğine sahiptir. Ayrıca lenovo laptop fiyatları ekonomik olmaları ile de en çok tercih edilen modeller arasında gelmektedir.

Ekranı hem dokunmatik hem normal kullanım özelliğine sahiptir. Net ağırlığı 1,36kg olmaktadır. Ayrıca cihaz parmak okuyucu koruma sistemine sahip, Wlan bağlantı özelliği, bluetooth bağlantısı, wabcam, tuş takımı bulunmaktadır. Ürün hem ağırlık olarak hafif hem de kullanış şekli oldukça basittir. Bellek hafızası 8gb ve işlemci hızı 2,50Ghz olmaktadır. Her türlü yerde kullanılabilir. Kolaylıkla taşınabilmektedir. Fiyat olarak da oldukça uygun olan lenova dizüstü bilgisayar sizler için hem uygun kalitede hem de uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet

Lenova thinkpad yoga modelini satın almak isterseniz profesyonel hizmeti ile en çok tercih edilen ve hızlı gönderileri ile müşteri memnuniyetine önem veren kapyakala.com adresini tercih edebilirsiniz. Ürün size %13 indirimli olarak sunulmaktadır. Ayrıca ödeme kolaylığı da sağlayan site diğer sitelerden farklı çalışmakta ve kurumsal müşteri hizmetleri ile tüm sorularınıza anında cevap vermektedir. Sizde ilk tercihiniz olarak bu siteyi seçebilir ve lenova laptop modeline ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

Sedef 3 Eylül 2016

Çok güzel görünüyor oldukça kullanşlı bir tasarım.

cahit 20 Nisan 2017

Aldığıma hiç pişman etmedi. Altı aydır kullanıyorum. Almak isteyenler herşeyi okeyledilerse hiç düşünmesinler.

Adil 9 Temmuz 2017

Bilgisayar arayışındayım.Çok hoşuma gitsede fiyatı biraz tuzlu geldi.

kapyakala 9 Temmuz 2017

Adil bey, Fiyat performans ürünüdür. Bizce yinede alternatiflerinizin arasında bulunmalı.