En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Teknoloji Devi LG’nin Deri Kaplı Telefonu LG G4 Cep Telefonu Satış Rekoru Kırıyor

LG cep telefonu modelleri

Teknoloji mağazalarının raflarındaki yerini aldığı andan itibaren, kahverengi gerçek deri kaplı şık tasarımı ile görselliğe önem verenlerin gönlünü fetheden LG G4 cep telefonu, üstün özellikleri ile de kaliteden ödün vermeyenlerin tercih sebebi olmaya başladı. LG cep telefonu modelleri şık ve modern yapısı ile en çok tercih edilen grupta yer almaktadır.

Teknolojiyi yakından takip edenlerin, tüm ihtiyaçlarına cevap verecek özelliklere sahip, sınıfındaki diğer markalara göre daha şık ve kullanımı kolay ama bir o kadar da son teknoloji ile donatılmıştır Yepyeni bir cihaz olan LG G4 cep telefonları, satışa sunulduğu andan itibaren; 32 GB artırılabilir bellek kapasitesi, 16 MP arka ve 8 MP ön kamera, 2160p 4K video özelliği, 19 saatlik konuşma süresi, 6 çekirdekli, android işletim sistemine sahip oluşu ve 4,5 G teknolojisine uyumlu olması nedeni ile kullanıcılardan tam not aldı. LG cep telefonu fiyatları bu modelde ekonomik olarak belirlenmiş ve satışa sunulmuştur.

LG G4 cep telefonu özellikleri ile göz kamaştırıyor

5.5″ ekran boyutunun yanı sıra, arka kamerası yanında yer alan “renk spektrum sensor” özelliği sayesinde, düşük ışıklı ortamlarda bile profesyonel bir makine ile çekilmişçesine harika fotoğraflar elde edilmesine olanak yaratılmış, ayrıca 155 gr.lık ağırlık özelliğiyle de taşıma kolaylığı sağlanmıştır.

LG hayranlarının uzun zamandır beklediği “Kahverengi Deri Tasarımlı ve Üstün Özelliklerle Donatılmış LG G4” cep telefonları, satışa sunulduğu andan itibaren zirveye oturmuştur.

LG’nin bu yeni modeli ile; özel günlerinde sevdiklerinize, sevginizin derecesini gösterebileceğiniz bu şık ve bir telefonda olması gereken tüm özellikleri yansıtan LG G4 ‘ü gönül rahatlığıyla hediye edebilir ya da yoğun iş temponuz sırasında, elinizden bırakamayacağınız ve iş yükünüzü hafifletebilecek nitelikleriyle, oturduğunuz yerden tüm dünyayı yönetebilir, seyahatlerinizde işlerinizi aksatmadan takip edebilir ve prestijinizi artırabilirsiniz.

Kapyakala.net güvencesi ile güvenli alışveriş keyfi

İthalatçı firma garantisi ile satılan LG H815 G4 kahverengi gerçek deri cep telefonunu, kapyakala.com firmasının uyguladığı kampanya nedeni ile çok özel fiyata temin etmeniz mümkündür.

Siz de LG G4 cep telefonuna sahip olun, hayalleriniz gerçeğe dönsün, hayatınız kolaylaşsın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Förbi 3 Eylül 2016

İlk çıktığı zaman almıştım ve severek kullandım. Burda görünce yine almak istedim özlemişim bu telefonu 😀

Pembe 20 Eylül 2016

Güzel telefon