En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Sony Telefon Arayanlara Özel Fırsat

Sony xperia Z5 premium cep telefonu modelleri

Sony xperia Z5 premium cep telefonu birbirinden farklı ve cazip özelliklere satışa sunulmuştur. Cihazın özelliklerine geçmeden önce kendinden önceki Sony xperia Z4 modeli ile arasındaki farkları inceleyelim. İlk cihazın ekran boyutu 5.2 inç iken Sony xperia Z5 premium modelinin boyutu 5.5 inç e çıkarılmıştır. Zaten iyi olan kamera çözünürlüğü yeni modelde bir üst seviyeye taşınılmış. Ek olarak yeni modele parmak izi okuyucu özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde cihaz daha da güvenli hale getirilmiştir. Sony cep telefonu modelleri kaliteli yapısı ile telefon sektörü içerisinde yer almaktadır.

Sony kalitesi android ile buluşuyor

Sony xperia Z5 premium cihazının özellikleri arasında kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak suya ve toza dayanaklılık olmak üzere iki önemli özellik  yer almaktadır. Bu sayede su altı çekimleri yapılabilir ve telefonun suyla teması halinde yaşanabilecek sorunlar ortadan kalkmış olur. En büyük sorun haline gelen hızlı pil tüketimine de ikinci pil desteğiyle çözüm getiren Sony, cihazı daha çekici hale getirmiştir.3gb ram, 32gb olan hafıza arttırılabilir hafıza ile 128gb a kadar kapasiteye sahiptir. Bu özellik sayesinde çok daha fazla veriyi cihazınızda muhafaza edebilirsiniz. Sony cep telefonu fiyatları diğer telefonlara göre daha ekonomiktir. Ayrıca özellik bakımından da yeni teknolojiye sahiptir.

Kırılmaya dirençli cam ekran aynı zamanda parmak izi engelleyici cam ekran ile kaplanmıştır. Ses özelliklerine baktığımızda da yeni eklemeler mevcut; gürültü engelleyici ikinci mikrofon ve gürültü önleyici kulaklık desteği. Android 5.1.1 ( lollipop ) işletim sitemine sahip olan cihaz 4.5g ile de uyumludur. Tüm bunlara ek olarak cihazda; bluetooth, cps, nfc, radyo ve daha birçok özellik bulunmaktadır. son derece gelişmiş özelliklere sahip Sony xperia Z5 premium  cihazı, distribütör garantilidir.

Hem sağlam, hem kaliteli, hemde ucuz

Telefon almak isteyenler için özel seçim olarak karşınıza çıkan bu model özellikleri ile de dikkat çekicidir. Telefonun suya ve toza dayanıklı olması da ayrı bir öneme sahip olmakla beraber uzun süreli kullanım içinde uygundur. Akıllı telefon kategorisi içerisinde en çok tercih edilen bu model özellikleri ile sizi şaşırtmaya devam edecektir.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 10 yorum yapılmış.

Ankara Halı Yıkama 15 Ocak 2017

BEYAZ EŞYA DEYİNCE SONYDEN ŞAŞMAMALI TELEFONDA BUNA DAHİL. EVİMDEKİ TÜM BEYAZ EŞYALARIMIN MARKASI SONY’DİR

anindaperde 19 Ocak 2017

sony tavsiye etmem ilk tamirden sonra telefonda herşey sarpa sarıyor su geçirmezlik kamera birer eziyet oluyor

tolga ciftci 19 Ocak 2017

sony telefonlar işletim sistemi ve hızıyla diğer telefonlardan çok daha değerli nim benim gözümde özellikle sony kamerasına hayranım

Seo 22 Ocak 2017

sony bir zamanların efsanesi su geçirmiyor diye almıştım güzel çıktı telefon ısınıyor arada sırada kasıyordu ama olsun güzeldi ama kötü bir sonla bitti telefonumun ömrü ekranı kırıldı :/ yaptırmadım gittim yeni telefon aldım

Ney iyi gelir 6 Şubat 2017

Sony telefonlar arasında en sağlam olanı sanırım

sahne perdesi 18 Şubat 2017

sony mi samsung mu sorusu sorulsa hiç düşünmeden sony derim. Sony makul kullanıldığı takdirde çok daha uzun ömürlü olacaktır.

hgs yükleme 11 Nisan 2017

Sony tek geçerim çok güzel iyi telefonlar çıkarıyor.

Berna 13 Nisan 2017

Özellikleri beğenilsede görünümü pek hoş değil sanki kaba duruyo

Pelin 4 Temmuz 2017

Şuan telefon bakıyorum. Özelliklerini incelediğimde güzel gibi ama bir bayan kullanımına uymlu mu bilemiyorum. Çok arada kaldım.

kapyakala 9 Temmuz 2017

Ürünün fiyat olarak uygunluğu ve donanımı sebebi ile seçeneklerinizin arasında bulunmasını tavsiye ederiz.