En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Quadro Süper Oyun Bilgisayarı Süper Fiyata Sadece Burada

Elektronik, Son Eklenen Ürünler 22 Ağustos 2016

Oyun bilgisayarı kasa fiyatları

Quadro Süper Oyun Bilgisayarı bilgisayarınızın görsel olarak son derece tatmin etmesi kaçınılmazdır. Ayrıca alışılagelmiş bilgisayar kavramına devrimsel nitelikte gelişmeler getiren yeni teknolojiler ile kullanımı daha eğlenceli ve modern hale gelmiş bu ürünün sesli komut özelliğinden, ekrandaki metnin sizinle konuşmasına kadar birçok özelliğini büyük bir zevkle kullanabileceksiniz.

QUADRO SGA02TR-87414 bilgisayarınız da ilk göze çarpacak özellik kesinlikle İntel Core i7-870 2.93 GHz (Max.3.6GHz), 8 Mb Dört Çekirdekli işlemci performansıdır. Adı geçen teknoloji sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırarak çoklu işlem yapma olanağına sahip olacaksınız. Yukarıda bahsi geçen işlemci teknolojisinin yanında, RADEON HD5450 1GB harici grafik, 4 GB DDR3 1600 MHz RAM, 1TB SATA HDD teknolojileri ile konuşarak yönetilen bir oyun bilgisayarı olarak da siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Yeni Nesil Özellikler Bir Araya Getirildi

Ses komutlarıyla yönetilme imkânı sunan bu bilgisayarın, İntelligent teknolojisini ustaca kullandığını göreceksiniz. Konuştuklarınızı komut olarak almasının yanı sıra, söylediklerinizi yazar ve siz kullanıcıların tercihine göre MP3 veya WAV formatında kaydeder. QUADRO, üstün teknolojileri içinde gayet donanımlı bir teknik kapasite barındırırken, bu donanımlara ısınma yoluyla zarar gelmesini de 4 Fan’lı Soğutma sistemi ile başarılı bir şekilde engeller. Bu şekilde hangi işlemi yaparsanız yapın performansınız olumsuz yönde etkilenmez ve yavaşlama sorunu ile karşılaşılmaz. QUADRO dış görünümü, LED Aydınlatmalar ve şık Üst Kontrol Paneli ile modern bir görünüm arz etmektedir.

Antivirüs Hediyeli

Tüm bunlara ilave olarak QUADRO’yu multımedya klavye & mouse set ile sizler için taçlandırdık. Deri görünümlü yüzey dokusu ile klavyenizin dokunuş ve görsel farkını sonuna kadar yaşarken, modern LED Aydınlatmalar ile sarılı Mouse kullanmanın zevkini yaşayacaksınız. Kablosu üzerinden ses kontrolü sağlama olanağına sahip olacağınız Quadro stereo speaker ses sistemi de bilgisayarınız ile beraber size gönderilecektir. Türkiye’nin her bölgesine yayılmış ağıyla, Quadro Servis Merkezlerinde geçerli olan 2 yıl garanti ile uygulamalar ve sosyal ağlarda gezinen tehlikeli yazılım ve virüslerden korunmanız için de 1 yıl ücretsiz Antivirüs programını kullanımınıza sunulmaktadır.

Stoklar Bitmeden Satın Alabileceğiniz Adres

Ürünü satın almak isterseniz kurumsal hizmet sunan kapyakala.com üzerinden ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Site ayrıca ödeme kolaylıklarını da sağlamaktadır. Güvenilir ve hızlı alışveriş için en çok tercih edilen site olması da önem taşımaktadır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Cahit Berk 23 Ağustos 2016

Tam bir transformers ulaşması için sabırsızlanıyorum. Şimdiden turnuvalar için arkadaşları grupladım bile biran önce gelsiiinnnn!!!!

Oyunbaz 9 Temmuz 2017

Sen ne güzel şeymişsin be iyiki almışım dediğim nadir şeylerdensin. Düşünen varsa daha fazla düşünmesin 😀

kapyakala 9 Temmuz 2017

değerli yorumunuz ve memnuniyetiniz için teşekkür ederiz.