En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Bu Özellikteki Bu Telefona Sahip Olmak İsteyeceksiniz

Casper Via M1 32GB Beyaz renkli cep telefonunu

Teknolojiyi yakından takip edenler ve hızı yakalamak isteyenler ama aynı zamanda da yeniliklerden de faydalanmak isteyenler bunun yanında da şık bir tasarıma da sahip olmak isteyenlere Casper Via M1 32GB Beyaz renkli cep telefonunu öneriyoruz. Casper tarafından garantisi olan ve hız konusunda çağın yeniliklerini kovalayan bu telefonu çok seveceksiniz. Ellerinizden düşürmeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Casper modelleri kalitesi ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Her zaman erken biten şarjdan düşük batarya gücünden dolayı şikayetçi oluruz. Bu durumun bizi zorladığından bahsederiz ve iletişim kopukluğu yaşadığımızı gerekçe gösteririz. Artık yeni Casper Via M1 ile bu durumdan sonsuza dek kurtulacaksınız ve yanınız da yedek batarya taşıma gibi bir dertle karşı karşıya kalmayacaksınız. Çünkü Casper Via M1 2900mAH bataryaya sahiptir ve sizi aniden biten şarj sorunu ile karşı karşıya bırakmaz. Casper fiyatları özelliklere göre ekonomik fiyatlara satışa sunuluyor.

Casper Via M1, 32 GB hafızası ile siz değerli kullanıcılara geniş bir depo alanı sunuyor. Bunun yanı sıra yeniden sağladığı 64 GB SD kart desteği ile bu depo alanını sizler için daha da geniş bir hale getiriyor. Artık bağlantı hızınızda daha fazla olacak. İnternet sitesine bağlanmak için daha fazla beklemenize gerek kalmayacak. Casper Via M1 4G LTE Bağlantı hızı ile artık internet bağlantısı keyfinizi daha da artıracaksınız.

İşlemcisinin gücü ile de siz değerli müşterileri son derecede büyüleyecek olan Casper Via M1; 8 Çekirdek MTK6753V işlemcisi ile sizleri tam kalbinizden vuracak. 3 GB Bellek ile hızı hücrelerinizde hissedeceksiniz. Beyaz rengi ile estetik bir duruşa sahip olan; 2,5D ekran derinliği, sade, ergonomik ve şık tasarımı ile kalplerinize talip… Full Hd ekranı, 5.2’’ ekran genişliği ve 16M renk ayarı, 1920*1080 ekran çözünürlüğü ile video izlemek, oyun oynamak ve fotoğraflara bakmak daha çekici hale gelecek. Arka kamerasının 13 MP, ön kamerasının 5 MP oluşu hem önde hem de arkada flaş desteğinin bulunması ile karanlıkta dahi özçekim yapabileceksiniz.

 

Almak İsteyenler İçin Sürpriz Fiyat

Bu modeli satın almak isterseniz kapyakala.com adresinin sunduğu ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hem kurumsal hizmet vermekte hem de müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.