En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Bu Notebook Sizi fiyatı İle Şaşırtıyor

lenova laptop fiyatları

Notebooklar iş hayatını ve kişisel kullanımın en çok ihtiyaç duyulan modelleri. Zira bilgisayar teknolojisinin her şeye rağmen lider ürünleri olan notebooklar zaman ilerleyen teknolojinin gerisinde kalabiliyor. Lenovo modelleri görsel anlamda şık ve kaliteli olarak sunuluyor.

Eğer böyle bir notebook sahibiyseniz ya da ihtiyaçlarınız ve kullanım alanlarınız değiştiyse LENOVO YOGA 900 80MK00CUTX İ7-6500U 8G 256SSD WİNDOWS 10 ORANGE 13,3″ notebook bütün ihtiyaçlarınıza bir arada cevap veren bir ürün durumunda. Lenova’nın yoga serisinin en önemli üyelerinden biri olan Lenovo YOGA900 80MK00CUTX İ7-6500U 8G 256SSD windows 10 orange 13,3″ notebook olağan üstü donanımsal özellikleri içinde barındırıyor. Lenovo fiyatları notebooklar içerisinde ekonomik olması ile ön planda yer almaktadır.

İntel markasının altıncı nesin işlemcisi olan İ7-6500U işlemcisini içinde barındıran notebook 2.5Ghz hızında çalışabilen turbo boost işlemci ile desteklenmiş durumda. Ayrıca 3.1Ghz’a kadar yükselebilen hız yine kontrolünüze sunulan bir başka özellik. Windows home EM yüklü olarak gelen Yoga 900’de en gelişmiş Windows teknolojisini denemenize olanak tanınıyor. 13.3’’ ekran genişliğine sahip olan Notebook 8Gb ram ile size daha özgür bir dünyanın anahtarını sunuyor. Yoga900 Notebook ayrıca sunmuş olduğu 256Gb hard disk kapasitesi ile standart bir kullanıcının bütün ihtiyacı olan disk alanını da kullanıcılarına sunmakta. Ekran kartı olarak ise Lenova yoga900 notebook da intel Hd graphics 520 tercih edilerek bilgisayarını sadece iş için değil oyun için kullananlar içinde oldukça büyük avantaj sağlanmış durumda.

Hemen Alabileceğiniz Profesyonel Adres

Lenovo notebook modelini beğendi iseniz satın alabileceğiniz ve ürünü indirimli fiyata sunan kapyakala.com adresini tercih edebilirsiniz. Model yüzde 10 indirim seçeneği ile satışta yer almaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve taksit seçenekleri de yer almaktadır. Modeli satın aldığınızda kargo ücreti de ödenmemektedir.

Model yeni teknolojinin son ürünü olması ve özelliklerinin üst seviyede yer alması işlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza da yardımcı olacaktır. İ7 teknolojisi ile tanışmak isterseniz bu modeli güven içerisinde bu adres üzerinden satın alabilirsiniz.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.