En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Lenovo IdeaPad Flex A10 u Keşfedin

Elektronik, En Çok Satanlar 20 Ağustos 2016

Lenovo laptop fiyatları

Günümüz çağında her şey teknoloji olduğu için hem oyun oynamak sosyal hesabımızı kontrol etmek için hem de iş hayatımızda dosyalarımızı saklamak için işlem yapmak için ayrı bilgisayarlara ihtiyaç duyarız. Oysaki Lenovo IdeaPad Flex A10 bu ihtiyacımızı ortadan tamamen kaldırmış durumda.

Lenovo IdeaPad A10 Flex fiyatları 300 derece dönebilen şık bir tasarıma sahip olduğu için çok yönlü kullanımlara oldukça uygundur. Belge taslakları hazırlamak veya çalışma sayfaları üzerinde çalışmak gibi klavyeyi yoğun kullandığınız zamanlarda, maksimum üretkenlik için klasik dizüstü bilgisayar modunda kullanın. Dokunmatik uygulamalara odaklandığınız, web sohbetleri gerçekleştirdiğiniz veya film/video seyrettiğiniz zamanlarda ise ekranı 300 derece döndürerek stant moduna geçin. Lenovo IdeaPad A10 modelleri, ona verdiğiniz her göreve benzersiz tasarımı sayesinde kolayca adapte olur.

Ekonomik Fiyata Yeni Nesil Teknoloji

İnce ve hafif olan bilgisayarlar genelde çok pahalıdır hemen hemen 1kg ağırlığında olan Lenovo IdeaPad A10 bütçenizi sarmayacaktır. Ayrıca seyahat sırasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 9 saat bitmeyen pil ömrü ve ekran kapalıyken 39 saat sesli dosya çalma özelliğine de sahiptir. Büyük beğeni toplayan AccuType klavye, daha rahat yazı yazmak ve hataları olabildiğince azaltmak için ergonomik tasarlanmıştır. Lenovo IdeaPad A10’nun hoparlörleri güçlü bir stereo ses sunarken, entegre web kamerası bilgisayarı görüntülü sohbetler için ideal hale getirir. WiFi, Bluetooth ve EDR bağlantısı kablosuz olarak internete ve diğer aygıtlara bağlanmayı kolaylaştırır.

Lenova Ideapad Ürününü Alabileceğiniz Tek Adres

Lenova Ideapad üstün özellikleri ve teknolojisi ile en çok tercih edilen model arasında gelmektedir. Yapısı ve görseli ile şık bir duruş sergilemesi de ayrı bir öneme sahiptir. Bu model sizin için en uygun fiyat politikası içerisinde ödeme kolaylıkları ile satışa sunulmaktadır. En uygun fiyata alabileceğiniz profesyonel alışveriş sitesi ise kapyakala.com adresidir. Site güvenilir alışveriş imkanı sunmakta ve ürünün tüm özelliklerini de size anlatmaktadır. Ayrıca hızlı kargo seçeneği ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ürün %9 indirimli olarak sunulmaktadır. Ayrıca vade farksız 5 taksit seçeneğine de yer verilmiştir.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Seden 22 Ağustos 2016

Gördüğümde bende istiyorum diye minik çığlığa sebep olan mükemmel bilgisayar artık benimsin 🙂