En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Kalitenin Kralı Laptop Apple Macbook Air En Ucuz Sadece Burada

Appe Macbook Air Modelleri

Her tanıttığı ürün ile teknoloji dünyasında bomba etkisi yaratan Apple markasının yeni ürünlerinden olan Apple Macbook Air MJVP2TUA. Bu yıl diz üstü bilgisayar dünyasında olay yaratacağa benziyor. Zira Apple markasının en güvendiği ürünlerden biri olan MacBook air ürününde yine İntel’in izlerine rastlamak mümkün. Appe Macbook Air modelleri en çok tercih edilen kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Sektörün en deneyimli tedarikçi firmalarından olan İntel son dönemde bilgisayar üretiminden çok işlemci üretimine odaklandı ve olağan üstü ürünler ortaya çıkarmayı başardı. Apple Macbook Air MJVP2TUA için sağlamış olduğu i5 işlemci ile Apple Macbook Air MJVP2TUA can veren intel işlemci ayrıca 1.6Ghz frekansında çalışarak en karmaşık işlemleri kolayca yerine getiren bir dizüstü deneyimi için sizlere sunuluyor. Appe Macbook Air fiyatları diğerlerine göre yüksek olsa da özellikleri ile sizi tatmin ediyor.

Özellikleri İle Teknolojiyi Yeniden Keşfedin

Ayrıca Apple Macbook Air MJVP2TUA 4Gb ram ile şuan piyasada olan en yüksek kapasiteli oyunları ve programları sorunsuz oynamanıza olanak tanıyacak. Ayrıca özellikle bilgisayarını iş için kullananlar için 4Gb ram yeterlilik göstermekte. 256Gb sabit hafıza ile gelen Apple Macbook Air MJVP2TUA ürünü içinde ayrıca bulut depolama hafızası da sunuyor. Cihazın yerleşik hafızası standart bir kullanıcı için oldukça geniş bir depolama alanı sunmakta. Bluetooth 4.0 yüksek hızlı veri aktarımı olanağı sunan Apple Macbook Air MJVP2TUA cihaz evinizde ya da iş yerinizde bulunan diğer Apple ürünleri arasında kablo derdi olmaksızın verilerinize taşımanız için ideal yöntem olacak.

Vade Farksız 5 Taksit Alabileceğiniz Adres

Apple Macbook modelini en uygun fiyata satın almak isterseniz sektör içerisinde bulabileceğiniz tek adres bulunmaktadır. Kaliteli hizmet ve memnun müşteri ilkeleri ile hareket ederek size yardımcı olan kapyakala.com bu modeli ekonomik fiyat politikası ile sunmaktadır. Ayrıca %10 indirimli almak isterseniz de biraz acele etmeniz gerekecek. Stoklar ile sınırlı bu ürünü alarak teknolojinin en yeni özelliklerine de sahip olacaksınız. Firma bu üründe kargo fiyatını almaması da ayrı bir fırsat niteliği taşıyor. Hemen tıklayın ve fırsatı kaçırmayın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Aytek 20 Eylül 2016

Bu bilgisayarı kullandıktan ve ona alıştıktan sonra diğer bilgisayarlarda herşeyi ağır çekim yaşıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Kıymet 21 Eylül 2016

Yazıda öyle iyi anlatmışsınız ki insan bu bilgisayar benim olsun başka ne isterim ki diyor.