En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

i7 İşlemcili Notebook Arayanlara Özel Seçim Apple MacBook Pro

Appe laptop modelleri

Dünyanın lider elektronik cihaz üreticilerin şüphesiz en çok ses getiren markası Apple MacBook Pro. Şirket gerek telefonları gerek tablet bilgisayarları gerekse ürettiği diz üstü bilgisayarlarla olağan üstü bir başarı yakalamış durumda. Apple etiketi ile son dönemde üretilmiş olan MacBook pro15’’ ise şirketin başarısına yeni bir halka ekleyecek gibi görünüyor. Zira cihazın özelliklerine yakından baktığımızda ilk karşımıza çıkan model olarak yer almaktadır. Apple laptop modelleri her zaman en çok tutulan model olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Yüksek Özellik Ekonomik Fiyat Politikası

MacBook pro 15’’in intel marka işlemcisi bulunuyor. Hem Windows’a hem de Apple markasına işlemci yapan şirket bu alanda dünyanın lider konumunda. İ7 intel core işlemci ise cihazın daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için eklenen önemli detaylardan biri. 1.1 Ghz hızında turbo boost işlemci frekansı vaat eden işlemci 2.6Ghz ulaşan hızı ile asla sizden geride kalmayacak bir performans sergilemekte. Appe laptop fiyatları modeline göre değişkenlik gösterse de bu modelde ekonomik tutarlar benimsenmiştir.

Ekran kartını yine intel hd graphics 5300 modeli olarak belirleyen Aplle MacBook Pro15’’ tam olarak 16Gb olarak sunulan ram ile en karmaşık uygulamaları dahi sorunsuz ve stabil kullanmanıza olanak tanıyor. Disk kapasitesi için 256Gb alan belirleyen şirket bu sayede ek bir depolama alanı gerekmeksizin oyunlarınızı ve müziklerinizi depolayacağınız yeterli alanı da müşterilerine sunmuş oluyor.

MacBook Pro 15’’ Bluetooth 4.0 teknolojisini desteklemekte. Bluetooth’un en hızlı versiyonlarından olan 4.0 ile cihazlarınız arasında veri paylaşımını minimum süre içinde hallederek kablo karmaşası yaşamadan rahat bir kullanıcı deneyimi yaşamanıza olanak sunuyor.

Stoklarla Sınırlı Bu Ürünü Alabileceğiniz Adres

Appe’nin özel üretimi olan bu modele ulaşmak ve satın almak isterseniz kapyakala.com adresinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Adres kurumsal hizmeti ve online alışveriş siteleri arasında en çok tercih edilen yönü ile tanınmaktadır. Ayrıca bu modeli bu site üzerinden aldığınızda size %10’luk bir indirimde sunmaktadır. Ancak biraz acele etmeniz gerekecek. Çünkü model en çok tercih edilen grupta yer aldığından stoklar ile sınırlı olarak satışa çıkarılmıştır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Aydan Tüten 3 Eylül 2016

Efsane bi pc bu arkadaşım tavsiye etmişti bvurda rastlamam çok ii oldu. Bu parayı her alışvewriş sitesine bayamam bildik bir yerden almak daha rahat olcak.

Serap 23 Eylül 2016

Fazlasıyla cazip bir bilgisayar fiyatıda uygun olsaydı tercihlerde en üst sıraya çıkardı diye düşünüyorum.

Şuanda piyasada ki en iyi laptop üreticisi appledir. Fakat ürünleri çok pahalıdır ayrıca kullandığı işletim sistemi farklıdır. Ama sonradan alınca windows işletim sistemi kurabilirsiniz. Sizlere tavsiyem apple alın fakat yurtdışından almaya çalışın çünkü arasında baya bir fiyat farkı oluyor.