En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

General Mobile Android One Beyaz Çift Hatlı Cep Telefonu

General mobile fiyatları

Dünyayı etkisi altına alan Android işletim sahibi cihazların en beklenmedik çıkışa imza atanı hiç şüphesiz General Mobile serisi olmuş durumda. İlk çıkardığı ürünü amiral gemisi olarak belirleyen marka farklı bir pazarlama yönetimi izledi. Amiral gemisi olan ve yalnızca tek model olarak üretilen general mobile en yeni telefonu olan Android One’la pazara fırtına gibi girmiş durumda. Kalitesi ve estetiği bir arada sunarken düşük fiyat prensibi ile hareket eden marka Türkiye pazarında şimdiden kendine önemli bir yer edinmiş durumda. General mobile modelleri şık ve kaliteli tasarımları ile kullanıcıyı şaşırtmaya devam ediyor.

General mobile Android One modelinde Qualcomm Snapdragon işlemcilerden yana yapmış olduğu tercihi Android one’da da değiştirmiş değil Snapdragon 8916 işlemciden güç alan telefon 64 bit teknolojisini desteklemekte. 1.2Ghz 4 Çekirdekle aynı anda birçok işleme izin veren yapısı ile kullanıcılar tarafından çok beğenileceğe benziyor. Android işletim sistemi yüklü olan cihaz her android güncellemesini kullanıcılarına sunma garantisini de sunmakta. General mobile fiyatları ise diğer aynı tarz kategorilere göre çok ekonomik olarak satışa sunuluyor.

İps dokunmatik ekran teknolojisi ile daha canlı ve parlak bir kullanıcı deneyimi yaşatacak olan telefon 1280 x 720 Piksel 5’’ inç geniş ekran ve 13Mp kamerası ile olağan üstü fotoğraflar çekmenizi sağlayacak 16Gb dahili depolama olanağı ile hafıza kartına gereksinim duymanızı engelleyecek olan bir bellek sunan telefon bana 16Gb yetmez diyen müşterileri için arttırılabilir 32Gb hafıza kartı girişine olanak tanıyor. Ayrıca 2Gb ram ve 2500mAh Li-Po batarya mevcut.

Kargo Ödemeden Satın Alabileceğiniz Adres

Bu cep telefonuna kargo ücreti ve yüksek ücret ödemesi yapmadan satın almak isterseniz kapyakala.com adresini sunduğu ayrıcalıklı fiyat kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ürün size kargo ücreti olmadan gelmektedir. Ayrıca yüzde 25 gibi bir indirim seçeneği ile de satın alabilmektesiniz. Çift hat arayanlar için bakıldığında cep telefonunun fiyatının ekonomik olduğu görülmektedir.

Sizde ayrıcalıklı indirimden yararlanarak bu cep telefonuna sahip olmak isterseniz biraz acele etmeniz gerekecek. Çünkü cep telefonu stoklarla sınırlı. Acele adin ve bu harika fırsatı kaçırmayın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

sahne perdesi 18 Şubat 2017

general mobile discover aldığım günler ve sürekli bozulan şarj soketleri geldikçe aklıma soğuduğum marka

aleyna 17 Nisan 2017

almayı düşünüyodum bu kadar olumsuzluğu okuyunca bi soğumada bana geldi tam karar vermiştim of yeaaa