En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Diz Üstü Bilgisayar Arayanlara Özel Tavsiye

HP 250 G4

Bilgisayar teknolojisinin uygun fiyata satın alınabilmesi için ürettiği ürünlerde kalite ve uygun fiyat özelliklerini bir arada barındırma adına oldukça büyük yatırımlar yapan Hp firmasının son ürünü olan HP 250 G4 P5T03EA CI3 5005U 4G 500GB 15.6 Freedos olanağı ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Hp modelleri her zaman kalitesi ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almıştır.

Freedos yani içinde işletim sistemi bulundurmayan bu model dileğiniz doğrultusunda ücretsiz ve özgür işletim sistemi olan Linux yükleyebileceğiniz bir model olması yanı sıra dilerseniz lisanslı Windows’unuzu yükleyebileceğiniz alt yapıyı da sizlere sunmakta. Aynı zamanda freedos 2.0 işletim sistemi de ön yüklü ve ücretsiz geliyor. Bilgisayarın içinde windows’un yüklü olmaması fiyatı da daha uygunlaştıran faktörler arasında yer alıyor. Fiyat açısından bakıldığında HP fiyatları diğerlerine göre daha ekonomiktir.

İntel core i3 işlemci ile güçlendirilen ve sadece işlem gücü değil kaliteli görüntü isteyenler içinde İntel Hd grafik kart5500 modeli ekran kartı kullanılan cihazda 2Ghz hız frekansız ile harikalar yaratan çift çekirdek kullanıcılara sunulmuş durumda. 2.1 Kg ağırlığında olan HP 250 G4 P5T03EA CI3 5005U 4G 500GB 15.6 Freedos bilgisayar 4Gb ram ile sizler için sorunsuz bir kullanım alt yapısı hazırlıyor. Ayrıca 500Gb kapasiteli hard disk kaydetmek ve saklamak istediğiniz her şey için ideal kullanım alanı sunmakta. Bluetooth 3.0 yüksek hızlı bağlantı olanağı bulunan model cihazlarınız arası senkronizasyonunuzu sağlamanız için kablosuz en ideal paylaşım yolu olmaya şimdiden aday.

Taksitle Alabileceğiniz Güvenilir Adres

Bu modele sahip olmak isteyenler taksit seçeneklerinden yararlanarak ürüne sahip olabilirler. Ayrıca ürün size %16 indirim seçeneği ile de sunulmaktadır. Bunun için kapyakala.com adresinizi ziyaret ederek ürünü satın alabilirsiniz. Firma ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Ayrıca ürün için size garanti seçeneğini de sunarak güvenilir alışveriş yapmanıza imkan tanımaktadır.

Ayrıca bünyesinde birçok ürün bulunduran firma kurumsal olarak hizmet vermekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sizde tercihlerinizde bu firmayı öne alabilir ve ekonomik ücretler ödeyerek istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

sahne perdesi 18 Şubat 2017

teknoloji öyle bir hızla değişiyor ki şuan alabileceğiniz en iyi model bir kaç ay sonra eski olabiliyor