En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Casper’dan Her Bütçeye Uygun Mükemmel Bir Laptop Bilgisayar

Casper diz üstü laptop bilgisayar fiyatları

Bilgisayar teknolojisinin ülkemizde ilerlemesinin başlıca destekçilerinden olan Casper ürettiği her yeni modele Türk kullanıcıları için özen gösteren ve ürettiği bilgisayarlarda teknolojiyi en üst seviyede tutmaya çalışan tüketici dostu firmaların başında geliyor. Casper’ın son üretmiş olduğu ve şuan ki mevcut koşulların oldukça üstüne hitap eden Casper Nirvana C7k.6500-Ah45px Intel İ7 6500U 2,50 Ghz 12 Gb 1 Tb + 8 Gb Ssd 15,6” Led FREEDOS bilgisayar içinde bulundurduğu yüksek kullanıcı dostu seçeneklerle satışa sunulmuş durumda. Casper diz üstü bilgisayar modelleri yeni teknolojik özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Cihazın en önemli özelliklerinden biri Freedos olarak satın alınabiliyor olması. Bu sayede eğer özgür yazılım yani Linux kullanmak isteyenler ücretsiz sahip olabildikleri Linux işletim sistemlerini bilgisayarlarına yükleyerek Windows için ödenen kısımdan tasarruf edebiliyor. 12Gb ram ile kullanıcılara sunulan cihaz oldukça yüksek kapasitesi ile önümüzdeki 4 yıl sorunsuz kullanmanızı sağlayacak. Casper laptop bilgisayar fiyatları özelliklerine göre ekonomik olması ile ön planda yer almaktadır.

1Tb depolama alanı sunan cihaz ayrıca İntel Core İ7 İşlemciden 2.50Ghz işlemci hızı ile beklentilerinizin üzerinde bir performansa sahip olamızı sağlayacak. Ayrıca 3.10Ghz frekansına kadar yükselebilen işlemci hızı ile işlemler ne olursa olsun altından kalkmanız mümkün olacak. Ayrıca ram teknolojisi olarak DDR3 tercih edilmiş ve buna ek olarak intel geforc 940 m. ekran kartı ile kullanıcı deneyimi maksimuma çıkartılmış durumda.

Güvenilir Adresten Almak İsteyenler İçin

Casper modelini satın almak isterseniz size en uygun fiyatı sunacak yer olan kapyakala.com adresidir. Bu adres binlerce ürünü ekonomik fiyat politikasına uygun olarak satışa sunmaktadır. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışan firma bünyesinde birçok ürünü de bulundurmaktadır. Sizde güvenli alışveriş arıyorsanız mutlaka bu adresi tercih edin.

Çanta hediyeli bu ürün en ekonomik fiyat ile satışta yer almaktadır. Taksitle de satın alabileceğiniz bu model için ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Stokta yer alan bu ürünü bitmeden satın almak için acele etmeniz gerekir. yüzde 17 indirimli sunulan bu ürün garantili olarak size ulaştırılmaktadır. Aradığınız kaliteli ve ucuz bir diz üstü bilgisayar ise tam adresindesiniz.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Ahmet 13 Kasım 2016

Casper çok kullanışlı bir pc satın almanızı tavsiye ederim çok hızlı işletim sistemi var herkese tavsiye ederim.

tolga ciftci 22 Ocak 2017

casper bilgisayarlar eskiden bu kadarda kaliteli değildi sony laptop piyasasından çekildiğinden beri lider bir marka kalmadı aslında ancak casper geçen süreyi iyi değerlendirdi ve zamanla bir dünya markası olmayı başardı

hgs yükleme 11 Nisan 2017

Casper diğer markalara göre gayet iyi ve hızlı bilgisayarlar üretiyor.
kullanışlı olduğu için tavsiye ederim.