En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Bluetooth Kulaklık Arayanlara Özel Seçenek

Elektronik, Son Eklenen Ürünler 15 Ağustos 2016

bluetooth kulaklık modelleri

Bir şeylerle meşgul olurken aynı zaman da telefonla konuşmak zorunda kalmak oldukça zor bir durumdur. Günümüz bilgi ve teknolojisi kullanılarak bireyleri bu zor durumdan kurtarmak için üretilen bluetooth kulaklık, kablolarla uğraşmadan ve telefonunuzu tutmadan kolaylıkla telefonla konuşma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda bu kulaklıklarla keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Kurması ve kullanması hem kolay hem de rahat olan Hafi Plantronics Explorer 50 Bluetooth, telefonunuzu ne zaman şarja takmanız gerektiğini de sizlere söylemektedir.Tüm bunların yanı sıra iki cihazı aynı anda kulaklığa bağlayabilir hangi telefona çağrı gelirse onu yanıtlayabilirsiniz.

Rahat kullanım sağlamak amacıyla istediğiniz kulağınıza takmanız için kanca bulunmaktadır. Telefonunuzu cebinizden çıkarmadan bluetooth kulaklıklar ile gelen çağrıları cevaplayabilir, sonlandırabilir, son aradığınız kişiyi arayabilir, müzik dinlerken veya telefonla konuşurken sesi yükseltebilirsiniz. Oldukça hafif olan cihaz, 11 saate kadar konuşma süresine sahiptir. Gelen aramalar için gürültüyü azaltma teknolojisine de sahip olan cihazı 2 saat içerisinde tam dolum olacak şekilde şarj edebilir ve uzun süre şarj etmeden kullanabilirsiniz.

Cep Telefonu Şarjınız Azaldığında Uyaran Sistem

Üstün teknolojik donanımlarla üretilen  bluetooth kulaklık,  hem kaliteli hem de uygun fiyatta olması ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Telefon bağlandı, şarj azaldı, cihazı şarja tak gibi İngilizce sesli uyarılarda da bulunan bluetooth kulaklık, rahat bir şekilde kablolara dolanmadan telefonla konuşmak ve müzik dinlemek isteyenler için ilk tercih olmalıdır. Ürün özellik açısından kullanışlı ve şık bir tasarıma sahiptir.

Nereden Satın Alabilirsiniz

İnternete dünyasına yön veren ve en çok tercih edilen sitelerin başında gelen kapyakala.com ürünleri ve hizmetleri ile sektöre yön vermektedir. Bünyesinde birçok ürünü hızlı kargo seçeneği ile ulaştırarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Hafi Plantronics Explorer 50 Bluetooth kulaklığa uygun bir fiyat ödeyerek sahip olmak isterseniz bu alışveriş sitesi üzerinden online olarak alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş sitesi her ürününü size özel olarak göndermektedir. Ayrıca ürünlere garanti vermesi de ayrı bir öneme sahiptir. Güvenilir ve kolay satın alma adımları ile ürüne sahip olabilirsiniz. Çok çeşitli ve kolay ödeme seçenekleri ile kapyakala.net güvenli alışverişin adresi.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.

Erdem 16 Ağustos 2016

Özellikle benim gibi yoğun teppoda çalışanlar için harika bir ürün kullanmaya başladım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Hayatımı fazlasıyla kolaylaştırdı. Arayışta olanlara duyurulur.

Nejla 19 Ağustos 2016

günün akışını aksatmayan ytardımcı bir cihaz memnuniyetle kullanıyorum.

Aykut 19 Ağustos 2016

Ne zamandır bluetooth kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyordum sonunda beğenebileceğim birini bulmak güzel.

Dilara V. 24 Ağustos 2016

Başta gereksiz olduğunu düşündüğüm bir cihazdı ancak kullanan yakınlarımı gözlemlediğimde fazlasıyla kolaylık sağladığını gördüm ve edinmeye karar verdim. Şimdi doğru karar diyorum ikilemde kalanlar bence biran önce denesinler.

Murti 25 Ağustos 2016

Rahatlık olsun diye aldım kendimi iş adamı gibi hissetmemi sağladı :p

Erdem 3 Eylül 2016

Konuşurken durumu anlamayan insanların ilk etapta size deliymişsiniz gibi bakmaları haricinde çok kullanışlı bir ürün 🙂