En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

ASUS TP 501 Fiyatı İle İlgi Odağı Oldu

asus fiyatları

Her özelliği ile dikkat çeken ASUS TP 501, ince bir yapı ile dizayn edilmiş, ilgi çeken tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Toplam 2.2 kg ağırlıkta oluşu, modelin zarif ve kullanışlı yapısını gözler önüne seriyor. Asus modelleri kalitesi kadar kullanışlı olması ile de ön planda yer almaktadır.

Cihaz, evde ya da iş yerinde kullanılmak üzere tasarlanmış. 22.5 mm kalınlığında olan cihaz, çalışmayı ve eğlenmeyi seven kullanıcılarına önemli olanaklar sunuyor. Harika bir dış tasarımı olan modelin, metal kaplama ile belirginliğinin artırıldığı görülüyor Şık tasarımıyla birlikte 360 derece dönen ekranı kullanıcılarını adeta büyüleyeceğe benziyor. Yerine ve zamanına göre cihazın kullanımının belirlenebilmesi ise bu cihazı daha dikkat çekici hale getiriyor. Aynı zamanda cihazda bulunan ve güçlü performansı sağlayan parça grafik kartı, cihazın kullanımında enerji destekli alternatif sağlıyor. Cihaz, istenilen zamanda ve yerde tablet ya da Notebook konumuna getirilerek ihtiyaca göre rahatlıkla kullanılabilir. Notebook,  eşsiz tasarımı ve özellikleri bakımıyla kullanıcıya günlük hayatta da kolaylık sağlıyor. Asus fiyatları diğerlerine göre daha ekonomik olması ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Her türlü kullanıma uygun yapısıyla kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kullanımla ilgili üzerinde durulan önemli bir özellik ise; TP501, hız konusunda da oldukça iyi performans sağlıyor. Örneğin; 2 GB olan bir filmi 2 sn. süresince USB sürücüsüne aktarabiliyor. Bu durumda cihazın kullanıcılarını zaman tasarrufu sağlayacağı da görülüyor. Aynı zamanda çeşitli aygıtlara bağlanma noktasında aktif olan bir model. ASUS TP501 cihazı, tasarım açısından ve kullanıma uygunluk açısından rahatlıkla tercih edilebilecek bir cihaz.

En Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Yer

Asus modelini satın almak isterseniz online alışverişte güvenilir alışveriş adresi sunan ve hızlı kargo seçenekleri ile yardımcı olarak en kısa süre içerisinde adresinize gelmesini sağlayan kapyakala.com adresinin sunduğu kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hayal ettiğiniz modele ekonomik ücretler ödeyerek sahip olabilmek için yapmanız gereken hızlı davranmak. Teknolojiyi yakından takip etmek ve binlerce ürüne kolay bir şekilde ulaşmak için mutlaka bu adresi ziyaret edin. En uygun fiyatlar, güvenli ve kaliteli alışverişin adresi kapyakala.com ayrıcalığı ile yaşayın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.