En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Asus Laptop Fiyatları Arayanlara Harika Alternatif

Elektronik, Son Eklenen Ürünler 20 Ağustos 2016

Asus Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Teknolojiyi elinizde hissedin! Asus Laptop Fiyatları UX305UA modeli bir dizüstü bilgisayarda aradığınız tüm özellikleri fazlasıyla barındırmaktadır.  2.3 Ghz Intel Core i5 Mobile işlemcisi sayesinde hem hızı hem de düşük enerji tüketimini bir arada yaşatmaktadır.

RAM bellek olarak ise dizüstü bilgisayarların olmazsa olmazlarından 8 GB’lık bir RAM bellek bulunmaktadır. Dahili bellek olarak ise son teknoloji olan 256 GB SSD bellek kullanılmıştır. 1920*1080 çözünürlüğü sayesinde HD yayınlar kaliteli şekilde izlenebilmektedir.

Kablosuz Bağlantı Severler İçin İdeal Seçim

13.3 inç’lik ekranıyla geniş bir izleme imkanı sağlamaktadır. Bu ekranı destekleyecek şekilde paylaşımlı bir on-board grafik kartı kullanılmaktadır. Her ne kadar geniş bir ekranı bulunsa da, görüntüyü dışarıya aktarmak isteyen kullanıcılar düşünülerek, micro HDMI bağlantı yuvasını da desteklemektedir. Dizüstü bilgisayarların en önemli tercih edilme sebeplerinden biri olan özgür kullanıma uygun şekilde kablosuz bağlantıya imkan tanıyan 802.11b / 802.11g / 802.11n protokollerini destekleyen kablosuz bağdaştırıcısı bulunmaktadır. Kablolu bağlantıyı tercih etmek isteyenler için de 1 adet Ethernet portu mevcuttur.

Bluetooth bağlantısına ihtiyaç duyanlar için içerisinde bluetooth bağdaştırıcısı bulundurmaktadır. USB bağlantılı cihazların kullanılabilmesi için 1 adet USB 2.0, 1 adet USB 3.0 portları bulunmaktadır. Ses girişi ve ses çıkışı için ise 1 adet kulaklık girişi, 1 adet mikrofon yuvası mevcuttur.

Genelde akıllı cep telefonları ve dijital fotoğraf makinelerinde tercih edilen kart bellekler için ise 1 adet SD/MMC kart yuvası bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra taşıma çantası da hediye olarak verilmektedir.

İ5 Teknolojisine Sahip Modeli Satın Alabileceğiniz Güvenilir Adres

Asus Laptop modelleri yeni teknolojisi ve özellikleri ile işlerinizi daha hızlandıracak ve size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Ürün kalitesi ile ön planda olduğu gibi ekonomik fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Ürün ekonomik fiyatı ile kapyakala.com üzerinden satışa sunulmuştur. İndirim ve ödeme kolaylıkları da sunularak üstün teknoloji sizinle buluşturulmaktadır. Yeni teknolojisi uygun fiyata satın almak isterseniz bu alışveriş sitesine mutlaka uğramalısınız. Taksit seçenekleri de sunan site sektör içerisinde en çok tercih edilen isimler arasına yer almaktadır. İnternetten güvenli alışveriş yapabileceğiniz kapyakala.net ile sizde internetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteyi çok ucuza kapyakala.com

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Eliz 22 Ağustos 2016

İş yeri için aldım. ÇOK memnunum pc ısınması ne demekmiş bana unutturdu. Hızı performansı düşünenler işte bu diyecek bence.