En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Apple Watch Akıllı Saat Arayanlar İçin Özel Seçim

Apple watch modelleri fiyatları

Birçok özelliği Apple Watch”un en dikkat çekici özelliklerinden bazılarına yer verdik kullandıkça sizde daha iyi anlayacaksınız. Apple Watch, önemli bilgilerinize ihtiyaç olduğu anda size iletiyor. Günlük işlerinizi, kolayca yapmanıza yardımcı olur. Sizin için önemli olan kişilerle kısa zamanda iletişimizi sağlar. Daha önce kullandığınız saatlerden çok ayrı ve farklı özelliği ile hayatınızın bir parçası olacak. Apple watch modelleri şık tasarımları ile sizi şaşırtmaya devam ediyor.

Apple Watch Sport 42mm Akıllı Saat Uzay Grisi Akıllı Saat MJ3T2TU/A suya karşı dayanıklıdır. Elinizi yıkarken, yağmurda Apple kullanabilirsiniz. Apple Watch’u suya dalmanız önerilmez. Apple Watch’un Şık Kayışları Spor Kordondur ama suya dayanıklı değildir. Akıllı saatiniz ile sizin büyük yardımcınız olacak! Adımsayar, uyku monitörü, kamera, çağrı yanıtlama, Nabız sensörü, kronometre, alarm, ivmeölçer ve jiroskop, hesap makinesi, takvim gibi ihtiyaçlarınız düşünülerek üstün performansları ile Apple Watch şık kayış yapısıyla kolunuzda size ayrı hava verecek! Apple Watch akıllı telefonunuzda olan Bluetooth teknolojisini de kullanarak telefonunuz ile mükemmel bir uyum geliştirir. Bu kadar dolu özelliklere sahip olan Apple watch fiyatları ile de farklılığını ortaya çıkarıyor.

Telefonunuzu unuttuğunuz zaman size uyarı verir. Cevapsız aramalarınızı da Apple Watch akıllı saatinizin ekranında görebilirsiniz. Bilek ölçülerinize uygundur. Yeni sürümü ücretsiz olarak sitemizden indirilebilirsiniz. Dijital Dokunma ile az emek harcayıp arkadaşlarınıza çizdiğiniz şekilleri kolaylıkla gönderebilirsiniz. Apple Watch Saatiniz küçük titreşimle sizi uyaracak şekilde tasarlandı. Hareketli Emoji özelliği ile değişik Gülme, ağlama, göz kırpma, dil çıkarma gibi hareketli emojileri kullanabilirsiniz.

Alabileceğiniz Tek Adres

Bu saati satın almak isteyenler %19 indirim sunan kapyakala.com adresini tercih edebilirler. Akılı saat teknolojisinin tüm özelliklerini bulunduran bu model size özel fiyat anlayışı ile gelmektedir. Kalite ve güvenilir online alışveriş imkanı sunulması ve müşteri memnuniyetine önem verilmesi sizin açınızdan önem taşır. Bundan dolayı bu adres üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknolojinin getirdiği yenilikler ile işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Bu saat için de bu fiyatı sakın kaçırmayın.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

İhsan 19 Eylül 2016

çok beğeniyorum bu saati ya burda görünce için cız etti resmen. Umarım en kısa zamanda kavuşurum