En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Akıllı Saat Arayanlara Özel Kampanya Dark SW06 Smart Watch Androida

Elektronik, En Çok Satanlar 5 Eylül 2016

Dark akıllı saat fiyatları modelleri

Dark SW06 Smart Watch Android Uyumlu Beyaz Akıllı Saat ile hayatınız daha kolay. Dark SW06 akıllı saat, tasarımı ile farkı yakalayın. Hassas dokunmatik ekranı günümüzün teknolojisini yansıtıyor. Telefonlarda bulunan Bluetooth teknolojisini kullanarak SW06 telefonunuzdaki bilgileri alabilir ve gelen çağrılara da yanıt verebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Yazılımızı Yüklemeniz. Dark akıllı saatiniz ile yardımcıya da sahip olacaksınız. Dark akıllı saat modelleri kendine özgü yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Şık ve modern tasarımı ile en çok tercih edilen grupta yer almaktadır.

SW06; telefonunuzdaki bildirimleri ve mesajları anında bileğinize gönderir. Sosyal hesaplarınız size kolayca iletir. Spor yaparken de telefonunuza kuracağınız SmartWatch yazılım ile spor yapmak daha keyifli olacak. Yürüdüğünüz zaman bile adımlarınızın hesabını tutan SW06 akıllı saatiniz harcadığınız kalori hakkında size bilgi verir. Böylece aktif hayatınızı planlayabilir ve daha sağlıklı yaşayabilirsiniz. Dark akıllı saat fiyatları ekonomik olması ve kullanım açısından kolaylık sağlaması ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Uyku Monitörü özelliği ile kaliteli, sağlıklı, zinde güne başlarsınız. Kaliteli, siyah, şık tasarım yapısıyla Dark SW06 akıllı saatin 3 değişik menüleri ile farklı bir akıllı saat zevkini yaşayacaksınız. Telefonunuzun Kamerası ile SW06’dan görün! Akıllı saatinizin içeriğinde Remote Shutter ile telefon kamerasına bağlanabilirsiniz.

Resim çekimi için hiç kimseye ihtiyaç duymadan saatinizin ekranını ayarlayarak resimler çekebilirsiniz. Müzik Keyfini de Dark SW06 akıllı saat ile yakalayın. Müzik simgesini il müziklere geçiş yapabilirsiniz. Güçlü hoparlör ile müzikleri kablosuz olarak dinleyebilir, geçiş yapabilir veya kapatabilirsiniz. Akıllı Saatiniz için Şarj sorun değil. Adaptör veya bilgisayarınızda ile şarj işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş İmkanı Sunan Adres

Dark saatini almak isterseniz güvenli alışveriş imkanı sunan ve 9 taksit seçeneği ile satın almanızı kolaylaştıran kapyakala.com adresini tercih edebilirsiniz. Firma müşteri memnuniyetine önem verdiği gibi tüm ürünlerini de garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır. Sizde alışverişlerinizde bu firmanın sunduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kurumsal olarak hizmet veren firma sektörde en çok tercih edilen online alışveriş sitesi olarak yer almaktadır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Damla Kanık 19 Eylül 2016

kardeşim için düşünüyorum ve bayılacağından eminim özellikleri ve görünümü çok hoşuma gitti ilk önce kendime mi alsam diye düşünmüyor değilim. Göz alıcı ürün teşekkürler.

Okan 12 Nisan 2017

Güzel hediye oldu. Aradığım herşeyi bulabilmek çok güzel