En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

Akıllı Cep Telefonu Almak İsteyenlere Özel Tercih

samsung galaxy note 4 modelleri

Samsung’un amiral gemisi olarak piyasa sürülen note serisinin dördüncü cep telefonu olan samsung galaxy note 4, gerek sosyal hayatta, gerek iş hayatında iyi bir performansa sahiptir. Kendinden bir önceki sürüm olan note 3 ile karşılaştırıldığında dikkati çeken ilk fark; ön ve arka kameralarındaki megapiksel artışıdır. Bu sayede çok daha kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bu akıllı telefonda yok yok!

4.5g desteğiyle kullanıcılarını bekleyen cihazın önemli özelliklerinden biri de, parmak izi okuyucusudur. Bu sayede cihazınızdaki verileri gizli tutabilirsiniz. Eklenen bu özellik sayesinde cihazın iş dünyasındaki kullanımı daha güvenli hale getirilmiştir. Yine cihazı iş amaçlı kullananlara yönelik yeni bir özellik daha mevcut; ses kaydedici uygulamasına röportaj ve toplantı modu olmak üzere iki yeni seçenek getirilmiştir. Röportaj modunu kullanırken cihazın alt ve üst kısmındaki mikrofonlar sizin ve karşınızdakinin sesini kaydederken yan taraflardan gelen dış sesleri yok saymaktadır. Toplantı modun da ise maksimum sekiz kişilik bir konuşmayı kaydedip, farklı ses gruplarını numaralandırarak ayrım yapabiliyor. Toplantı modunda kaydettiğiniz seste yer alan konuşmacılırın seslerini dilerseniz kayıttan çıkarabiliyorsunuz. Eklenen bu özellik bir çok kolaylık sunmaktadır.

Android 4.4.4 (kitkat) işletim sitemi versiyonu, 3220mah batarya kapasitesi ve 64-bit işlemci mimarisi ile son derece gelişmiş özelliklere sahip bu cihaz, geliştirilmiş s pen kalemi ile kullanıcılarına yeni bir deneyim sunmaktadır. Yeni özelliklerden bir diğeri ise ekran bölme özelliğidir. Bu sayede iki farklı uygulamayı aynı anda cihaz ekranında görüntüleyebilirsiniz. Cihaz 32gb lık dahili hafıza sunmakla beraber 128gb a kadar arttırılabilir hafıza kapasitesine sahiptir. Karşılaşılabilecek sorunlar için cihaz, Samsung Türkiye garantilidir.

En iyisine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

Akıllı cep telefonları içerisinde özellikleri ile ön plana çıkan Note 4 büyük ekranı ve kullanışlı olması ile size yardımcı olacaktır. Telefon ekranının büyük olması dezavantaj gibi görünse de internette işlerin daha hızlı halledilmesine olanak sağlamaktadır. Sizde telefon seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız bu telefonun özelliklerini kaçırmayın. Ultra güç tasarrufu sayesinde şarj sorunu yaşamadan uzun süre kullanım da sağlayabilmektesiniz. Bu avantajı ile şarj sorunu yaşayanlara çözüm getirilmiştir.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

Ney iyi gelir 6 Şubat 2017

Note serisine hastayım gerçekten çok güzeller

sahne perdesi 18 Şubat 2017

samsung telefonlara ısınamadım bir türlü ıphone 6s eğer büyük ekran takıntınız varsa idealdir.

Diyet 9 Nisan 2017

Merhabalar, yalın ve sade bir şekil de ancak fazlasıyla bilgi içerek bir yazı olarak paylaşılması bence hoş bir şey olmuş.

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
R10 – Asclepuis

çalıkuşu 12 Nisan 2017

büyük ekran olayı güzelde çok kaba değil mi ya sevemedim bir türlü