En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

480 TL İndirimli Samsung Galaxy Note 5 Sadece Burada!

Samsung cep telefonu fiyatları

Samsung cep telefonu modelleri teknoloji konusunda yeniliğe açık bir firma olduğunu kanıtlamış durumda. Telefon konusunda da adını önemli yerlere taşıyan Samsung kendini kanıtlamaya devam ediyor. Bir çok yeni ürün çıkarmaya devam eden Samsung, her üründe şaşırtıcı bir yenilik ile karşımıza çıkmış oluyor. Özellikle Galaxy serileriyle alıcılarını memnun etmeyi başarmıştır. Ayrıca Samsung cep telefonu fiyatları da oldukça makul olması ile ön plana çıkmaktadır.

Galaxy serisinde A modelleri, J modelleri ve note modellerini kapsamaktadır. Samsung özellikle note modellerinin rahatlığından memnun olan müşterilerini note 5 modeli ile daha da sevindirdi. Samsung Galaxy Note 5, 32 GB’lık hafızası, android 5.1.1 yazılımı ile mükemmel bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Büyük telefonlar üretmesin çözüm olarak tek elle kullanımı note 5 modeline ekleyen Samsung kavisli ekranıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

S pen özelliğini de geliştirerek ekranı açmadan notlar almamız sağlanmış yine bir rahatlık daha. Çoklu pencere özelliğiyle 5.7 inçlik büyük ekranıyla internette eğlenirken aynı anda mesajlarınızı da görebiliyorsunuz. 16 Mp arka kamerasına düşük ışığa sensörü eklenilmiş ve her koşulda fotoğraf çekilebilmesi sağlanmıştır. Note 5, bilgisayarından kopamayan alıcıları içinde mükemmel bir seri oldu. Bilgisayardan aramalarınıza, mesajlarınıza cevap verme özelliğinin de eklenmesiyle bir devri daha açmış oluyor.
Gün içinde kullanılan telefonların en önemli özelliği şarjı ne kadar gidiyor oluşudur bir kullanıcı için, note 5 bu soruda da farkını göstererek 3.000 Mah bataryası ile gün içinde sizi asla yalnız bırakmıyor.

Samsung tekrar ve tekrar yenilikçiliğini ve başarısını göstererek bu eşsiz modeli önümüze sunuyor. Kendini özel hissetmek isteyenlere, rahatlığından ödün vermeyenlere Note 5 kaçırılmaz bir telefon oluyor.

İndirimli Alabileceğiniz Tek Adres

Samsung Note 5 modelini satın almak ve indirimden yararlanmak isterseniz kapyakala.com adresinin avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 480.00 TL indirimden yararlanmak isterseniz kapyakala.com adresinin sunduğu fırsattan hemen yararlanabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan bu model teknolojinin yeniliklerini sizinle tanıştıracaktır. Kalitesi ve farkı ile öne çıkan model ayrıca garanti kapsamı içerisinde size sunulmaktadır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Taci 3 Eylül 2016

Özellikleri ve görünümü çok ii. Sanırım sipariş vericem. Yine de sipariş eden yada şuan kullanan birisinden fikir almak ii olurdu.