En Çok Kazandıran Bahis Tahmin (Betting Tips) Siteleri 2017 – 2018

ŞOK’da ki makarna

Domates Stoklama Zamanı

BİM’de ki DOST peynir ve yoğurt

1 TB Hafızalı Laptop Arayanlar İçin Özel Seçim

Elektronik, En Çok Satanlar 24 Ağustos 2016

Dell laptop modelleri

Dell ailesinin en güvenilir ürünlerinden biri olan Dell Inspiron 3558, hayatı eğlenceli hale getirmek isteyenlere imkan sağlıyor. Dell laptop modelleri kalitesi ile ön plana çıktığı gibi en çok tercih edilen grupta da yer almaktadır.

Intel Core i3 5015U işlemcisi ile hız korkularınız geride kalıyor. 2.10 GHz işlemci hızı ve 3M Cache bellek ile bilgisayarınızın açma tuşuna bastığınız anda saniyeler içinde kullanıma hazır hale geliyor. Dell laptop fiyatları ise ekonomik tutarlar ile satışa sunulmaktadır.

İçerisine yüklenmiş olan Linux işletim sistemi ile virüslerden endişe etmenize gerek kalmıyor. Aynı zamanda Linux işletim sistemi size, özgünlük ve yaratıcılık kazandıran özgür yazılım dünyasının kapılarını sonuna kadar aralıyor.

RAM sistem hafızası olarak 1600 MHz’lik DDR 3 4 GB’lık bir bellek kullanılmıştır. Dilerseniz bu belleği 8 GB’a kadar yükseltmenize olanak tanınmaktadır.

Rahat bir şekilde dosyalarınızı saklayabilmeniz adına 5400 devirli 1 TB dahili sabit disk bulunmaktadır.

Oyun tutkunlarını da düşünülerek tasarlanan Dell Inspiron 3558’de harici olarak 2 GB kapasiteli Nvidia marka GeForce 920M grafik kartı kullanılmıştır.

15,6 inç’lik ekran boyutu ile dünyaya geniş bir ekran üzerinden bakabilmektesiniz. Harici cihazlarınızı dizüstü bilgisayarınızdan yönetebilmeniz için kullanabileceğiniz 2 adet USB 2.0 portu, 2 adet USB 3.0 portu bulunmaktadır.

Görüntüyü başka aygıtlara aktarabilmek için kullanabileceğiniz 1 adet HDMI bağlantı portu mevcuttur. HDMI yuvasının dışında diğer eski model monitörlerin de kullanılabileceği bir VGA portu bulunmaktadır.

Her ne kadar günümüzde kullanımı eskisi kadar yaygın olmasa da, ihtiyaç duyabilecek olan kullanıcılar için Bluetooth bağlantısı da bulunmaktadır. İnternet bağlantısı için kablosuz şekilde erişim sağlanabilmesi için Wi-Fi teknolojisini de içerisinde barındırmaktadır. Dell Inspiron dizüstü bilgisayarın yanında şarj ünitesi de verilmektedir. Kargo ücreti ise alınmamaktadır.

Kargo Ücreti Ödemeden Alabileceğiniz Güvenilir Adres

Dell laptop özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürüne kargo ücreti ödemeden satın alabileceğiniz kurumsal adres kapyakala.com olarak karşınıza çıkmaktadır. Güvenilir ve müşteri memnuniyeti sağlayan adres modeli size indirimli olarak da sunmaktadır.

indirimli-urun-satin-al-kap-yakala

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Sarp 31 Ağustos 2016

Tmda aradığım özellik. 1 TB hafıza bu cümle benim için yeterlidir teşekkürler 🙂

Zek-i 3 Eylül 2016

Talibi çoktur bu bilgisayarın biride benim. çok işime yaricak çokk 🙂